דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 
דף הבית >> אודותיי
אודות אתר אסטרוהילינג

אתר Astrohealing נוצר כתוצאה מהצורך שלי לחבר בין שני תחומים משמעותיים: האסטרולוגיה וההילינג. בעבודתי אני משלב בין שני התחומים ויוצר אינטגרציה ביניהם בעבודה הטיפולית, מתוך ידיעה שבסופו של דבר הכול בעצם אנרגיה ומודעות תוך חיבור לאחד.

באתר תוכלו למצוא ולקרוא הסברים על מגוון שיטות טיפול הוליסטיות שאיתם אני עובד ועל נושא האסטרולוגיה באמצעות מאמרים, תחזיות ומהלכי כוכבים. כמו כן, תוכלו להיכנס לפורומים מקצועיים, ללמוד ולשאול שאלות הקשורות לנושא הפורום. תוכלו להתעדכן גם בקורסים וסדנאות חדשים ואירועים חד-פעמיים כגון ערבי מבוא, הרצאות ועוד.
ניתן גם להפנות אלי שאלות לדואר האלקטרוני וליצור קשר באמצעות
דף הקשר ואשתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי.קצת על עצמי

שמי דניאל רועה, אסטרולוג ומטפל הוליסטי מורה ומטפל מוסמך לתטא הילינג. הסקרנות לאסטרולוגיה ולחיפוש תשובות אפיינה אותי מגיל צעיר מאוד ומשנת 1996 התחלתי ללמוד באופן מעשי מגוון נושאים הקשורים לרפואה אלטרנטיבית רוחניות ואסטרולוגיה, לטפל ולייעץ. לאחר קריירה של כ-20 שנה בתחום ההיי-טק החלטתי להקדיש את חיי לאסטרולוגיה, לריפוי, ולהתחברות לצד האנושי שבאדם. בעבודתי אני משלב את האסטרולוגיה של התפתחות הנשמה לאבחון, להכוונה וייעוץ עם טיפולי גוף-נפש תוך התמחות בטיפולים אנרגטיים, תטא הילינג, שיטת המסע ודמיון מודרך וגם מעביר את הידע הלאה כמורה ומסטר לתטא הילינג.

אשמח לעמוד לרשותכם.

באהבה
דניאל
 

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים