דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 
דף הבית >> קורסים וסדנאות

 

   

קורסים וסדנאות   

קורסים וסדנאות בהנחיית דניאל רועה.

דניאל רועה מטפל מורה מוסמך ומסטר לתטא הילינג מטפל בשיטת המסע.

כאן, בעולם הפיזי והליניארי שלנו יש (עדיין) זמן ומרחב. אנחנו מודעים להתחלה אמצע וסוף של דברים. אך למעשה אין זה כך. יש המשכיות והנשמה שלנו היא נצחית, היא חוותה והתנסתה המון, הייתה במקומות רבים גם מחוץ לכדור הארץ.
 
 אנחנו נוטים להגביל את ההתנסות שלנו לכאן ולעכשיו ובאופן מלאכותי מגבילים את ההתנסות לפרקי זמן מוגבלים ואומרים "חיים רק בעם אחת " אבל זה לא מדויק. ברמת הנשמה אנחנו נצחיים ורב ממדיים ומחוץ לממד 3 יש רק זמן הווה ממושך אחד שבו אנחנו חווים הכול בו זמנית, עבר הווה ועתיד.
 
כל החוויות וההתנסויות " שאספנו " ולא שחררנו או ריפינו מחיים אחרים או חיים אלה, שמורים בתוכנו כולל החוויות המאתגרות (כמו פרידה, נטישה, אכזבה, שעבוד, קורבנות או פחד מאש מים ועוד) שעברנו והטראומות שלנו. חלק מאותם דפוסים וזיכרונות אף יצרו דפוסים מקבעים שממשיכים להשפיע עלינו כאן ועכשיו בהווה ולהתנגן בתוכנו כמו בלופ אינסופי בלי שנהיה מודעים אליהם לרוב. כל עוד לא נשנה את אותם דפוסים ונרפא אותם, הם ימשיכו להתנגן עד שנשחרר אותם וניצור ריפוי אמתי.
יש לנו גם המון כישורים ויכולות מזמנים, מקומות, וחיים קודמים שקיימים גם ב  DNA שלנו שחלקם שכחנו שקיימים אך הם בתוכנו.
הדפוסים המגבילים והטראומות ניתנים לשחרור בטכניקה יחסית פשוטה. גם אותן מתנות וכישורים שנשכחו ניתנים לשחזור ולשימוש בהווה כאן ועכשיו.
היום יותר מתמיד יש חשיבות לשחרר את כל אותן טראומות ודפוסים מתכונו ולהיזכר במתנו ובמי שאנחנו באמת ולהעלות את התדר שלנו על מנת ליצור מציאות חיים אישית וקולקטיבית טובה יותר.
אני מזמין אתכם באהבה לסדנה ממוקדת, מעשית וחווייתית שתאפשר לכם לרכוש את אותם כלים שיישארו אתכם הכול בעלות שווה לכל נפש כדי לאפשר כעת ליותר אנשים להתחבר לאותו ידע וריפוי אישי וקולקטיבי.
 כמות האנשים בכל סדנה מוגבלת כדי ליצור אווירה אינטימיות וכדי לשמור על התקנות של השעה של משרד הבריאות.
כל הפרטים עבור הסדנה בקישור שמתחת

https://danielroeh.ravpage.co.il/Pastlife-workshop
באהבה
מוזמנים לשתף
 

-----------------------פגשתי אותה דרך הסקייפ במסגרת טיפול. אישה נאה ומטופחת. ליידי בתחילת שנות ה70 לחייה. רצתה לעשות שינוי בחייה ובעיקר במערכות היחסים עם בני משפחתה. התחלנו לעבוד ועלו הרבה כעסים. כעסים על הבעל שאתו די איבדה תקווה, הבת וגם על אימא שלה שכבר איננה בחיים.

כעסים אלו גם חלחלו לגופה והתחילו גם לפגוע בה פיזית. למרות ובעיקר בגלל המודעות הרבה שלה בתחום הרוחני, עשינו הרבה עבודה עם חיבור לגוף ולרגשות שלה וגם שינוי אמונות מגבילות והרבה ריפוי. עלו זיכרונות מגיל 3-5 שיצרו אצלה דימוי די מגביל "שהולבש" עליה, מה שהקשה עליה לדעת מי היא באמת ולהרגיש חופשיה ולהביא את המהות האמיתית שלה.

עלו תובנות והצלחנו לקשר בין הנקודות וראינו שיש דמיון וקשר בין הדמויות בעולמה ואיך שהם משפיעים עליה. כמו כן הבנו שאותם זיכרונות מגיל 3-5 קבעו אותה כל השנים. מרגע זה תהליך הריפוי התחזק ונוצרה טרנספורמציה בחייה כאשר רמת הכעס ירד, היא התחילה להרגיש טוב יותר וליצור יחסים טובים עם ביתה, לשים יותר גבולות ובעיקר לסלוח לאימא שלה. גם עם בן זוגה צורת החשיבה שלה התחיל להשתנות, למרות שיש עוד מה לעשות בהקשר אליו.

בעיניי, הדבר מוכיח שאין גבול לגיל על מנת ליצור שינוי אישי בחיינו וששינוי יכול לקרות גם מול הורים שאינם בחיים. הכול תלוי בנו ואפשרי. תודה על הזכות להיות שותף לשינוי שכזה.

אם גם אתם רוצים לדעת איך ליצור שינוי דומה מוזמנים להיכנס לקישור שמתחת.
https://danielroeh.ravpage.co.il/ParentChildren_Workshop


ניתן ללמוד מגוון קורסים בשיטת תטא הילינג עם דניאל רועה
יסוד, מתקדמים, שפע והגשמה, ריתמוס המשקל האידיאלי, Soul mate  בן זוג נשמה תואמת אנטומיה אינטואיטיבית וילדי הריינבו .ערב הכרות עם שיטת תטא הילינג וערבי תרגול למטפלי תטא הילינג. ניתן לארגן קבוצות ולהזמין גם את דניאל רועה ללמד את מגוון הקורסים למקום מגוריכם.

מוזמנים באהבה לסדנת ריפוי וסליחה. סדנה אינטנסיבית המאפשרת ליצור ריפוי עמוק ותהליך סליחה עם אדם, הורה, קרוב או גורם שפגע בנו או עם עצמנו ולשפר את איכות חיינו.
לשאר הפרטים והרשמה בקישור המצורף מתחת.
https://danielroeh.ravpage.co.il/Forgivness


מוזמנים באהבה לסדנה מעשית (2 תהליכים אישיים בזוגות ותהליך קבוצתי) בשחזור גלגולים ב במודיעין

הסדנה מאפשרת ליצור שינוי וריפוי וקבלת תובנות בחייכם וגם לרכוש כלים ליישום לאחר הסדנה בעלות שווה לכל נפש.

כל שאר הפרטים ולהרשמה בקישור שמתחת !

https://danielroeh.ravpage.co.il/Pastlife-workshop


מאמר חדש !


ריפוי, יצירת מציאות רצויה ותטא הילינג(Thetahealing)
 

לא אחת כשאני מספר שאני מטפל בשיטת תטא הילינג שואלים אותי תטא מה ??!!
אז בואו ואתחיל מההתחלה. תטא הילינג הינה שיטת ריפוי הנעזרת במיקוד וכוונה, הדבר נעשה בעזרת כניסה לגל מח מסוג תטא שהוא אחד מחמשת גלי המוח שאנו נמצאים בהם במהלך היום יום. הדבר נעשה באמצעות טכניקה פשוטה שאותה תוכלו ללמוד ממש בקרוב. אנחנו נמצאים בתדר של גל מח תטא בדרך כלל במצב שבין ערות לשינה או בחלימה ולכן גל זה נקרא גם " השער לתת המודע". בעזרת טכניקה זו יש לנו גישה לתת מודע לאורך זמן כאשר המטופל והמטפל נמצאים במצב של ערות ובשליטה מלאה.
 
למה אנחנו צריכים גישה לתת המודע ?
תת המודע שולט על כ 90% מההתנהלות שלנו לעומת המודע קרי כוח הרצון שהוא כ 10% מה שאומר שכוח חזק מאוד מנהל אותנו מבלי שנדע תמיד מהו, גם אם כוונותיו טובות. זאת גם הסיבה שכוח הרצון (10 %) לא תמיד מאפשר לנו למשל להפסיק לעשן לעומת ה 90% של תת המודע שקובע אחרת.
גישה לתת המודע מאפשרת לנו להגיע לכל אותם דברים שאנחנו רוצים לשפר או לשנות ואשר חוסמים ומגבילים אותנו כמו: הרגלים, אמונות, דפוסים, פחדים וטראומות. באמצעות שיטת תטא הילינג אנחנו יכולים להגיע לשורש של כל הדברים הללו מתוך בחירה ולשנות אותם ! נשמע מרתק לא ?! האם לא הייתם רוצים לפנות את כל אותם מחסומים שמונעים מכם לממש את כל הפוטנציאל והיכולות שלכם ? או לשנות אמונות שנצרבו ללא ידיעתכם ובחירתכם מגיל 3 למשל ואשר פגעו בערך העצמי או ביכולת ליצור יחסים הרמוניים עם הסביבה, בן הזוג או עם עצמכם או ליצור בריאות טובה יותר ?
 
נראה לי שאולי העליתי אצלכם כמה ספקות, זה בסדר, טבעו של האדם להעלות ספקות ושאלות אז יתכן ועכשיו יעלו יותר ספקות לאחר הסיפור הבא.
 
 בשנת 1994 אישה בשם Vianna stibal ממדינת איידהו שבארה"ב גילתה שיש לה סרטן ברגל, נאמר לה שנשארו לה כמה חודשים לחיות ומצבה היה קשה גם ככה אך מאחר והייתה מטפלת אלטרנטיבית היא החליטה לעשות ולנסות הכול כדי להבריא אך מלבד הקלה בכאבים הסרטן שהתברר כסרטן הלימפה המשיך להתקיים ברגלה. יום אחד בעודה  נמצאת באירוע עם חברים בטבע הופיעה דודתה עם כאבים בבטנה. ויאנה עשתה לקרובת משפחתה קריאה אנרגטית כמו ברנטגן וגילתה שיש לה טפיל במערכת העיכול והצליחה תוך מספר שניות להעלים את הטפיל מגופה של הדודה שלה בטכניקה שונה ממה שהייתה רגילה, באותו רגע חל שיפור מלא במצבה של דודתה והכאבים בבטנה נעלמו לחלוטין. חשוב לציין שויאנה הייתה מאז ומתמיד מאוד אינטואיטיבית ועבדה גם כמרפאה אנרגטית. לאחר עוד ניסיון באותה דרך עם מטופל אחר שגם הצליח למרבה הפתעתה החליטה ויאנה לנסות את הטכניקה על עצמה. לתדהמתה.....הסרטן נעלם לחלוטין ולא חזר עד עצם היום הזה ורגלה חזרה למצב תקין באופן מידי. ויאנה חוותה מה שנקרא בשפה המקצועית ריפוי ספונטאני ! היכול להיות מוגדר גם כנס רפואי. כך נוצרה בעצם שיטת Thetahealing  ! ויאנה גילתה מאוחר יותר שכשהריפוי נוצר היא שהתה למעשה... בגל מוח תטא.
 
 כמו שאמרתי יתכן וחלק מכם ירימו גבה שזה ממש מקובל  אך מאז אותו ריפוי אישי של ויאנה מספר עצום של אנשים  בעולם חוו טיפול תטא הילינג וחלקם הגדול חווה שינוי משמעותי בחייו ואף נרפא ממחלות כמו סרטן ואחרות והשיג איכות חיים טובה יותר. גם אני עבדכם הנאמן חוויתי שינוים רבים כמטפל וכמטופל והייתי עד לריפוי משמעותי אצל מטופלי. 

מאת:דניאל רועה מורה ומטפל בשיטת תטא הילינג .

לפרטים על קורס הקרוב בתטא הילינג יש להיכנס לדף קורסים
https://danielroeh.ravpage.co.il/theta-basic.

קורס תטא הילינג מתקדמים 11-13/4/2021
מאפשר שדרוג וחיזוק היכולות עם שיטת תטא הילינג כמאפל וברמה האישית. לפרטים נוספים והרשמה צרו קשר בפרטי.

מפגש תרגול של נושאים מרכזיים מקורס יסוד לבוגרי יסוד שחוצים להיזכר ולחזק את היסודות מקורס יסוד. פרטים והרשמה 050-7726622

 
 איך ליצור רוגע שלווה וביטחון בחדרי ילדים ?ערב הכרות עם שיטת תטא הילינג
 
ערב הכרות עם שיטת תטא הילינג בהנחיית דניאל רועה מטפל ומורה מוסמך לתטא הילינג, בוגר מסלול המטפלים של שיטת המסע ואסטרולוג. בתאריך   בשעה   ב  . כתובת מדויקת תמסר בהרשמה.
 
איך ניתן לשנות דפוסים ואמונות שמגבילות וחוסמות אותנו ? ליצור יחסים הרמוניים וגם כיפים ?
ליצור שפע, רוגע ובריאות טובה ? מה זה ריפוי ספונטאני ? ומה זה בכלל תטא הילינג ?
 
אני שמח להזמין אתכם לערב הכרות עם שיטת תטא הילינג !
שיטה נפלאה המאפשרת התחברות לאנרגיה של אהבה ללא תנאי לשם יצירת שינוי אמיתי וקבוע
בפשטות ובקלות יחסית. השינויים יכולים להתרחש בכל שטחי החיים ובכל הרבדים הפיזי רגשי מנטאלי ורוחני ולעזור ליצירת חיים שאתם בוחרים עבורכם !
 
שיטה זו עזרה לאלפי אנשים בארץ ובעולם ליצור שינוי משמעותי בחייהם !
 
לצפייה בסרטון הדגמה קצר מוזמנים להיכנס לקישור הבא:

http://www.youtube.com/watch?v=IFe3U1PqkgQ&feature=plcp
 
המפגש ללא תשלום אך נדרש להירשם :
דניאל 050-7726622
 
אשמח לראותכם
דניאל
 
 
 
 
 

קורס יסוד תטא הילינג בהנחיית דניאל רועה.
לא אחת אנחנו מתמודדים עם אתגרים בחיינו שחוזרים על עצמם שוב ושוב, למרות הרצון העז והמאמץ שלנו לשנותם. הסיבה לכך היא שתת-המודע אחראי על כ 95% ! מההתנהלות שלנו ביום יום מול כ 5% של המודע - הרצון, אלו הם יחסי הכוחות ולכן זוהי אחת הסיבות לתחושת התסכול והקושי שאנו עלולים לחוות לאחר שלא הצלחנו ליצור שינוי. האתגרים הללו יכולים לבוא מתוך מערכות היחסים שלנו, בריאותנו, נושאים כלכליים וערך עצמי, הרגלים יומיומיים, התמכרויות ובעצם כל מה שמרכיב את חיינו.
תטא הילינג הינה שיטה פשוטה המאפשרת לנו לשהות בגלי מוח מסוג תטא ומשם לשנות מתוך בחירה ולתמיד כל התנהגות, מגבלה או אמונה חוסמת, וליצור ריפוי בכל הרמות: פיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית.

תטא הילינג הינה אחת השיטות שהשפיעה עלי ועל משפחתי בצורה משמעותית ביותר. אחד הדברים שהצלחתי להירפא ממנו בעזרת תטא הילינג הוא אבנים בכליות, מה שחסך ממני אשפוזים נוספים.

כיצד קורס תטא הילינג עשוי לעזור לכם ?

השיטה פשוטה ומאפשרת לכם לעזור ולתמוך בעצמכם ובבני משפחותיכם, ליצור ריפוי דרך אנרגית הבריאה ולממש חיים שבהם יש

במהלך שלושה ימים מרתקים ומלאים בחוויות, נלמד בקורס היסוד את הנושאים הבאים:

• כניסה ושהות לאורך זמן בגל מח תטא
• התחברות ועבודה בשותפות עם אנרגית הבריאה
• שבעת רקיעי קיום
• ארבעת רמות האמונה
• זיהוי אמונות מגבילות ושינויים לאמונות תומכות
• לימוד סריקה (קריאה אינטואיטיבית) אנרגטית בגוף
• לימוד Download
• עבודת רגשות
• שחרור כבלים אנרגטיים
• השלמת שבועות ונדרים שלא משרתים אותנו יותר
• קריאת עתיד
• תקשור עם מלאכים שומרים
• זימון\מימוש של נושאים שונים בצורה יעילה יותר
• זימון Soul mate נשמה תואמת
• תקשור עם בעלי חיים וצמחים, ועוד
• זהו קורס מעשי המלווה בתרגולים רבים.

מה מקבלים: חוברת הדרכה בעברית עם כל החומר המאפשר תרגול בבית, תעודת מטפל מוסמך מטעם ויאנה סטיבל ובית הספר שלה בארה"ב. כיבוד קל ושתייה חמה וקרה.

למידע נוסף כנסו ללינק המסביר על השיטה וכולל הדגמה קצרה.
http://www.youtube.com/watch?v=fF12iFfvcb8&feature=plcp

על המנחה: עוסק בתחום הרוחני משנת 1996. מורה ומטפל מוסמך לתטא הילינג מטעם ויאנה ובית הספר שלה בארה"ב Think, בוגר מסלול המטפלים בשיטת "המסע " של ברנדון בייס. אסטרולוג בכיר בשיטת אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה. כותב ומייעץ לרדיו ולעיתונות. נשוי ואבא לשני ילדים מקסימים.


לפרטים נוספים והרשמה: או קביעת טיפול הכרות נא ליצור קשר עם דניאל - 0507726622

נשמח לראותכם בקרוב.
דניאל

סרט בנושא התאמת חדרי ילדים וסביבית מגורים לילדים לפי תורת האסטרולוגיה. מתוך ראיון ברדיו החיים הטובים - Net T.v . דניאל רועה מתראיין ע"י מירב פוגל נקר מרהיטי דני הנקר.
http://www.youtube.com/watch?v=vhDuedMiISk

סרטון חדש בנושא סליחה

http://www.youtube.com/watch?v=3RMxdFvoZx8


תחזיות חודשית יוצאות לקראת כל אמצע החודש


לקבלת תחזיות ותכנים נוספים מתנות לחצו על הקישור הבא:

http://astrohealing.mypages.co.il/pages/2965קורס אסטרולוגיה למתחילים


אורך הקורס : 12 מפגשים שבועיים בני 3 שעות.

הקורס כולל:
הבנת מהות האסטרולוגיה, יסודות האסטרולוגיה והמפה האסטרולוגית.
העברת החומר תעשה באופן ייחודי ותכלול שילוב של החומר הקלאסי באסטרולוגיה עם הגישה של האסטרולוגיה של התפתחות הנשמה.הלימוד בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל תלמיד.

למי הקורס מתאים ?
למתחילים ולבעלי ידע בסיסי המעוניינים ללמוד ידע חדשני באסטרולוגיה, למטפלים ויועצים בכל תחום הרוצים כלי אבחון נוסף.

מהי אסטרולוגיה ?
אסטרולוגיה היא קודם כל שפה, שפה של היקום המאפשרת לנו להבין את חיינו, ככל שנשלוט בשפה הזו טוב יותר ההבנה שלנו על החיים תגדל.

במה האסטרולוגיה יכולה לעזור לנו בחיי היום יום ?
מלבד אפשרות להבין את הכיוון והאפשרויות העתידיות שלנו אפשר גם:
ללמוד ולהבין טוב יותר את ילדינו, חברינו, בני זוג, משפחה,הורים, מערכות היחסים שלנו, ובעצם כל דבר שיש לו תאריך כמו מדינה, עסק, ואפילו חיית מחמד. בעקבות ההבנה העמוקה מתאפשר תהליך שינוי גדילה והתפתחות.

אם אתם סקרניים ומעוניינים להבין ולקדם את חייכם אשמח להיות המדריך שלכם לכוכבים !

על מנחה הקורס: דניאל רועה אסטרולוג מנוסה והילר העוסק בתחום במשרה מלאה מנהל פורומים וכותב בתחום אסטרולוגיה ורוחניות בעיתונות בארץ בחו"ל ובאינטרנט.

המעוניינים לארגן קורס בקרבת ביתם מוזמנים ליצור קשר.
ההרשמה בעיצומה מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה:
050-7726622
www.astrohealing.co.il

 

 
 
 
 


קישור לתוכנית קורסים בהנחיית דניאל רועה לתקופה של אוקטובר 2016  - ינואר 2017  (נא ללחוץ על הקישור)
 קורס תטא הילינג יסוד(מתחילים) עם דניאל רועה.


יתקיים בין ה  במודיעין.

ימים : ---- .הקורס יתקיים בין השעות:  ------.  
לא אחת אנחנו מתמודדים עם אתגרים בחיינו שחוזרים על עצמם שוב ושוב, למרות הרצון העז והמאמץ שלנו לשנותם. הסיבה לכך היא שתת-המודע אחראי על כ 95% ! מההתנהלות שלנו ביום יום מול כ 5% של המודע - הרצון, אלו הם יחסי הכוחות ולכן זוהי אחת הסיבות לתחושת התסכול והקושי שאנו עלולים לחוות לאחר שלא הצלחנו ליצור שינוי. האתגרים הללו יכולים לבוא מתוך מערכות היחסים שלנו, בריאותנו, נושאים כלכליים וערך עצמי, הרגלים יומיומיים, התמכרויות ובעצם כל מה שמרכיב את חיינו.
תטא הילינג הינה שיטה פשוטה המאפשרת לנו לשהות בגלי מוח מסוג תטא ומשם לשנות מתוך בחירה ולתמיד כל התנהגות, מגבלה או אמונה חוסמת, וליצור ריפוי בכל הרמות: פיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית.

תטא הילינג הינה אחת השיטות שהשפיעה עלי ועל משפחתי בצורה משמעותית ביותר.  הדברים שהצלחתי להירפא ממנו בעזרת תטא הילינג הוא אבנים בכליות, מה שחסך ממני (או דבר שחסך ממני) אש...פוזים נוספים וגם קנדידה.

כיצד קורס תטא הילינג עשוי לעזור לכם ?

השיטה פשוטה ומאפשרת לכם לעזור ולתמוך בעצמכם ובבני משפחותיכם, ליצור ריפוי דרך אנרגית הבריאה ולממש חיים שבהם יש לכם יותר שליטה ואפשרויות בחירה בכל תחומי החיים.

להסבר נוסף על השיטה כולל הדגמה כנסו לקישור של הסרטון הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=fF12iFfvcb8&feature=plcp

במהלך שלושה ימים מרתקים ומלאים בחוויות, נלמד בקורס היסוד את הנושאים הבאים:

• כניסה ושהות לאורך זמן בגל מח תטא
• התחברות ועבודה בשותפות עם אנרגית הבריאה
• שבעת רקיעי קיום
• ארבעת רמות האמונה
• זיהוי אמונות מגבילות ושינויים לאמונות תומכות
• לימוד סריקה (קריאה אינטואיטיבית) אנרגטית בגוף
• לימוד Download
• עבודת רגשות
• שחרור כבלים אנרגטיים
• השלמת שבועות ונדרים שלא משרתים אותנו יותר
• קריאת עתיד
• תקשור עם מלאכים שומרים
• זימון\מימוש של נושאים שונים בצורה יעילה יותר
• זימון Soul mate נשמה תואמת
• תקשור עם בעלי חיים וצמחים, ועוד
• זהו קורס מעשי המלווה בתרגולים רבים.
הפעלת גן הצערה.

מה מקבלים: חוברת הדרכה וספר בעברית עם כל החומר המאפשר תרגול בבית, תעודת מטפל מוסמך מטעם ויאנה סטיבל ובית הספר שלה בארה"ב " Think ". כיבוד קל ושתייה חמה וקרה.

על המנחה: עוסק בתחום הרוחני משנת 1996. מורה מטפל מוסמך ומסטר לתטא הילינג מטעם ויאנה ובית הספר שלה בארה"ב Think, בוגר מסלול המטפלים בשיטת "המסע " של ברנדון בייס. אסטרולוג בכיר בשיטת אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה. כותב ומייעץ לרדיו ולעיתונות. נשוי ואבא לשני ילדים מקסימים.

מכוון שאני כל כך בטוח במה שאתם תקבלו ובערך של קורס זה שישמש אתכם לכל החיים אני מוכן לתת לך 100% אחריות !!!! אם עד לסיום היום השני מתוך שלושת הימים של הקורס לא תהיו מרוצים מכל סיבה שהיא תקבלו את מלא הכסף בחזרה !!! בניקוי דמי ההרמשמה (200 ש"ח). כך שאין ממש סיכון מבחינתכם.


עלות הקורס :1880 ש"ח ניתן לחלק עד ל 4 תשלומים. 


הרשמה טלפונית בלבד ומראש חובה !

ניתן להזמין גם לקורסים באזור מגוריכם או בביתכם בקבוצות קטנות.

ניתן להירשם מראש לקורס מתחילים + מתקדמים ולזכות  בהנחה (3200 ש"ח ) .
לפרטים נוספים והרשמה ,ערב מבוא, התנסות בטיפול הכרות בתשלום: דניאל - 0507726622

נשמח לראותכם בקרוב.
דניאל


קורס תטא הילינג מתקדמים

 בישוב --------
כאשר ביום חמישי ה --- לינואר הקורס יתחיל ב 16:00 ויסתיים ב 22:30 ובשישי שבת


יתקיים בין ה ----------בין השעות 9:00 ל 17:30 במודיעין.  

קורס מתקדמים נוסף יתקיים בין ה---- .

עלות : 1800 ש"ח.
 מותנה בהרשמה מוקדמת
ותשלום דמי רישום של 200 ש"ח שלא יוחזרו במקרה של ביטול מצד המשתתף.

קורס מתקדמים מאפשר לעשות קפיצת מדרגה בהתפתחות האישית ועם המיומנות שלנו כמטפלי תטא הילינג.


קורס הגשמה ושפע

מבית תטא הילינג

קרס זה מאפשר להקדיש יומיים שלמים לנושא השפע וההגשמה ולנקות חסמים לשפע אצל כל אחד דרך עבודה אישית ובזוגות.
כמו כן נותן כלים מנקודת מבט של התטא הילינג למשיכת שפע והגשמה מהירה יותר בחיינו.
כמו כן מקבלים רשימת 100 האמונות מגבילות שוויאנה סטייבל קיבלה מהבורא והם הכי משמעותיים
לחסימת שפע !!!
קורס זה מאוד שינה את ההתייחסות שלי לשפע ושיפר את היכולת שלי להיות ולמשוך שפע בכל התחומים
כולל הכלכלי.
 
משתתפי הקורס מקבלים: חוברת לתרגול (כולל רשימת 100 האמונות ), דיסק לתרגול מדיטציות שפע
של ויאנה ותעודה .
עלות הקורס : 1250 ש"ח. הכוללים 250 ש"ח דמי הרשמה.
 
תנאים מקדימים להשתתפות בקורס הגשמה ושפע הוא בוגרי קורס יסוד ומתקדמיםערבי תרגול למטפלי תטא הילינג

---------
. מאפשר לתרגל את כל הכלים
ולהעמיק במיומנויות כמטפלי תטא הילינג וריפוי ושינוי דפוסים ברמה האישית. ממחיר השתתפות 50 ש"ח מותנה במינימום משתתפים. הרשמה טלפונית חובה. בערב יוגש כיבוד קל ושתיה חמה. הערב פתוח לבוגרי קורס תטא הילינג יסוד ומעלה ופתוח לבוגרי כל המורים.קורס SOUL MATE  זוגיות נשמתית ב -------

הקורס מאפשר ללמוד על זוגיות נשמתית ואיך להתיר את כל מה שלא מאפשר יצירת זוגיות רצויה חדשה או שדרוג הקיימת וקבלת כלים למימוש זוגיות SOUL MATE
פרטים נוספים בקישור הבאערבי הכרות עם שיטת תטא הילינג בהנחיית דניאל רועה


הערב יתקיים ב:  ------------  ב מודיעין.

איך ניתן לשנות דפוסים ואמונות שמגבילות וחוסמות אותנו להרגלים תומכים ומטיבים ? ליצור יחסים הרמוניים וגם כיפים ? ליצור שפע, רוגע ובריאות טובה ? מה זה ריפוי ספונטאני ? ומה זה בכלל תטא הילינג ?

אני שמח להזמין אתכם לערב הכרות עם שיטת תטא הילינג !
שיטה נפלאה המאפשרת התחברות לאנרגיה של אהבה ללא תנאי לשם יצירת שינוי אמיתי וקבוע
בפשטות ובקלות יחסית. השינויים יכולים להתרחש בכל שטחי החיים ובכל הרבדים הפיזי רגשי מנטאלי ורוחני ולעזור ביצירת חיים שאתם בוחרים עבורכם !

שיטה שעזרה לאלפי אנשים בארץ ובעולם לשפר את חייהם.

על המנחה : דניאל רועה מורה ומטפל מוסמך בשיטת תטא הילינג, בוגר מסלול המטפלים של "שיטת המסע" The journey של ברנדון בייס ואסטרולוג בכיר של אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה. עוסק בתחום הייעוץ והטיפול משנת 1996.

לצפייה בסרטון הדגמה קצר על השיטה מוזמנים להיכנס לקישור הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=IFe3U1PqkgQ&feature=plcp

המפגש יתקיים במודיעין והוא ללא תשלום אך נדרש להירשם  טלפונית:
דניאל 050-7726622  המקום נגיש מאוד עם שפע חניה.אשמח לראותכם
דניאלדניאל רועה בכוכבים  - מה צפוי לך בשנת 2015
 
מה צפוי לי בשנת 2015 ?
מה מונע ממני לממש את עצמי ?
מה הם הצרכים האמיתיים שלי ?
האם קיים סנכרון בין מה שאני רוצה למה שאני עושה ?
מה עלי לעשות כדי ששנת 2015 תהיה שנת פריצת הדרך שלי ?
 
הינכם מוזמנים לערב אסטרולוגיה שיתקיים ביום ה' 11.12.14 בשעה 19:30 בפרדס חנה.

ובמודיעין ביום ה'  18 לדצמבר בשעה 19:30 במודיעין.

בערב זה תוכלו לקבל הכוונה קצרה וממוקדת לקראת שנת 2015.
כל משתתף יוכל גם לשאול שאלות ולקבל תשובות ממוקדות וקצרות על סמך המפה האישית שלו (אם יבחר בכך) ומסר אישי.
הערב יתחיל בהקדמה קצרה – " האסטרולוגיה כשפה של הבורא "
וימשיך במענה לשאלות ותשובות מהמפה האישית של המשתתפים.
 
הערב פתוח לכולם !

את הערב ינחה דניאל רועה אסטרולוג ומטפל הוליסטי.
על המנחה : דניאל רועה אסטרולוג התפתחותי ומסורתי עוסק בתחום האסטרולוגיה כ 20 שנה . מורה ומטפל בתטא הילינג ובשיטת המסע.
כל משתתף מתבקש בזמן ההרשמה למסור את תאריך הלידה המלא מראש, מקום ושעת לידה (רצוי מאוד).
הערב כולל שתייה חמה וכיבוד קל.
 
עלות – 150 ₪.
הרשמה מראש חובה בטלפון : 050-7726622 כתובת האירוע תימסר בעת ההרשמה.
 
* ניתן לברר את שעת הלידה שלכם בטלפון  3450*  במשרד הפנים.
מצפה לראותכם !

סדנת Access Bars

סדנה יומית שבה תחשפו לכלי פשוט ויעיל ביותר לשיפור חיי היום יום. בסדנה זו תלמדו על 32 נקודות הנמצאות באזור הראש ומאפשרת לנקות את כל ההפרעות במספר נושאים בחייכם כגון כסף,גיל, מין ועוד. כל נקודה אחראית על נושא אחר. מאפשר לנקות את השיפוטיות,האמונות ועוד בראש וליצור יותר צלילות. הסדנה תתקיים

במודיעין ביום ב'  15 לדצמבר 2014 בין 9:00 ל 17:00.
הסדנה תועבר ע"י דפנה פארן.
לפרטים נוספים כנסו לקישור הבא.
http://www.astrohealing.co.il/image/users/64011/ftp/my_files/Ebooks%20and%20pdf%20files/AccessBars.pdf?id=19157360


ערב Astro Thetahealing

בערב זה נלמד איך כניסת כוכב צדק למזל אריה תשפיע על כל משתתף באופן אישי בשנה הקרובה. כל משתתף יקבל כלים והכוונה להגשמה אישית וניצול מלא יותר של הפוטנציאל האישי שלו שעשוי להביא להצלחה ומה חוסם אותו. ניתן יהיה לעשות עבודה בזוגות לניקוי המחסומים האישיים לקראת מימוש הפוטנציאל.
הערב מתאים למטפלי תטא הילינג בוגרי קורס יסוד ומעלה ופתוח גם לקהל הרחב.

הערב יתקיים במודיעין ביום - - ה  -- בין 19:30 - 22:30.
הערב כולל כיבוד קל ושתיה קרה וחמה.
וקריאה אישית בנושא המצוין.

עלות למשתתף 150 ש"ח. להרשמה 050-7726622

קורס אסטרולוגיה
מאפשר ללמוד אסטרולוגיה מהבסיס, החל מושגי יסוד כגון מזלות, שליטים, בתים, היבטים ועד לרמה של מתקדמים הכוללת ניתוח מפה אסטרולוגית ושיטות חיזוי. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית עם התייחסות אישית ותרגולים. אפשרות לשיעורים פרטיים.


הרצאות
ניתן להזמין את דניאל רועה להרצאות באירועים כמו ימי הולדת, חוגי בית, מסיבות משפחתיות, ועדי עובדים,מסיבת רווקים ורווקות,ערב פנויים ופנויות, אירועים וכנסים בבתי מלון, ימי כייף לעובדים, אירועים גדולים בטבע, תערוכות ועוד. ההרצאות במגוון נושאים ובשיתוף הקהל .
ניתן לשלב הרצאה עם טיפולים הוליסטיים לרגיעה,שלווה ואיזון.

 


קורס אסטרולוגיה למתחילים

הנכם מוזמנים להשתתף בקורסי אסטרולוגיה למתחילים .

הקורס כולל:
הבנת מהות האסטרולוגיה, יסודות האסטרולוגיה והמפה האסטרולוגית.
העברת החומר תעשה באופן ייחודי ותכלול שילוב של החומר הקלאסי באסטרולוגיה עם הגישה של האסטרולוגיה של התפתחות הנשמה.הלימוד בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל תלמיד.

למי הקורס מתאים ?
למתחילים ולבעלי ידע בסיסי המעוניינים ללמוד ידע חדשני באסטרולוגיה, למטפלים ויועצים בכל תחום הרוצים כלי אבחון נוסף.

מהי אסטרולוגיה ?
אסטרולוגיה היא קודם כל שפה, שפה של היקום המאפשרת לנו להבין את חיינו, ככל שנשלוט בשפה הזו טוב יותר ההבנה שלנו על החיים תגדל.

במה האסטרולוגיה יכולה לעזור לנו בחיי היום יום ?
מלבד אפשרות להבין את הכיוון והאפשרויות העתידיות שלנו אפשר גם:
ללמוד ולהבין טוב יותר את ילדינו, חברינו, בני זוג, משפחה,הורים, מערכות היחסים שלנו, ובעצם כל דבר שיש לו תאריך כמו מדינה, עסק, ואפילו חיית מחמד. בעקבות ההבנה העמוקה מתאפשר תהליך שינוי גדילה והתפתחות.

אם אתם סקרניים ומעוניינים להבין ולקדם את חייכם אשמח להיות המדריך שלכם לכוכבים !

על מנחה הקורס: דניאל רועה אסטרולוג מנוסה והילר העוסק בתחום במשרה מלאה מנהל פורומים וכותב בתחום אסטרולוגיה ורוחניות בעיתונות בארץ בחו"ל ובאינטרנט.

המעוניינים לארגן קורס בקרבת ביתם מוזמנים ליצור קשר.
ההרשמה בעיצומה מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה:
050-7726622
www.astrohealing.co.il

הרשמה דרך דף קשר

אשמח לעמוד לרשותכם

דניאל

 

 

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים