דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

הורוסקופ 
תחזית שבועית לשבוע שבין   19.5.16 - 13.5.16
  
מאת : דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק

לתחזית אישית מפורטת אחד על אחד יש ליצור קשר

לקבלת תחזיות ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

 

21.3-20.4

 
טלה
          מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה אשר יוצרים משולש הרמוני מצביע על זרימה של אנרגיה בכל מה שקשור לנושאים ארציים ואפשרות להצלחה כלכלית ומקצועית. משולש נוסף שייווצר השבוע במזלות מיסוד האש כולל כוכב אוראנוס במזל שלכם מצביע על שפע יצירתיות והצלחה אפשרית לאמנים וליוצרים שביניכם. 
21.4-20.5

 
שור
           ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת ביחד עם השמש וכוכב מרקורי במזלכם ויוצרים מבנה של משולש כוכבים הרמוני בשמים מצביע על שבוע מאוד יצירתי עם שפע של רעיונות מעשיים ויכולת לבנות דברים לטווח ארוך. נסיגת כוכב מרקורי לעומת זאת עלול ליצור אי אלו בעיות תקשורת ובעיות טכניות ועיכובים עם כספים ובמערכות יחסים שלכם.
 
21.5-21.6

 
תאומים  

אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ובקרוב תוכלו להרגיש טוב יותר במיוחד לאחר סיום נסיגת כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם שימצא בנסיגה עד ה 23 למאי. כוכב מאדים ושבתאי הנמצאים בנסיגה ויוצרים זוויות מאתגרות בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלולים להקשות על היחסים עם בן או בת הזוג או שותפים שלכם ולכן חשוב שבתקופה זו תנהגו במשנה זהירות.
 
22.6-22.7

 

סרטן   

משולש כוכבים הרמוני הנוצר כעת בשמים במזלות מיסוד האדמה עשוי להצביע על תקופה טובה יותר בתחום החברתי אצלכם המאפשר לכם במיוחד להעריך מחדש התקשרויות מהעבר ולהתנהל ממקום ענייני ומעשי מבלי להרגיש רגשות אשמה כשאתם מחליטים לסיים את אותם קשרים. בעבודה אתם עלולים להיות מושפעים מנסיגת מאדים ושבתאי שמאתגרים את העשייה שלכם בעבודה.

 
23.7-22.8

 

אריה  

הימצאותו של הירח במזל אריה אשר יוצר מבנה משולש הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האש מצביע על שפע של אנרגיה ומצב רוח מרומם במיוחד בסוף השבוע הקרוב. משולש הרמוני נוסף במזלות מיסוד האדמה מצביע על אפשרות לבנות דברים לטווח ארוך בתחום המקצועי ובקריירה ולמנף את זה לתחום הכלכלי במידה ותצליחו לתקשר נכון עם הסביבה.

 
23.8-22.9

 

בתולה
                מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה אשר יוצרים ביניהם משולש    הרמוני עשוי להצביע על שבוע מאוד יצירתי המאפשר לכם לקחת יוזמות ולהפוך אותם לעשייה מעשית שיניבו אצלכם פירות משובחים בעתיד כולל הצלחה כלכלית. לאמנים שבוע טוב במיוחד להתחדשות כולל אפשרות לשנות דרכי פעולה ותקשורת עם קהלים גדולים יותר.

 

 
23.9-23.10

 
מאזניים
              מקבץ של שלושה כוכבים במזל שור ובבית כספי הזולת אצלכם מצביע על אפשרות למשוך שפע של הכנסות לחיים שלכם. יחד עם זאת בגלל הימצאותו של כוכב מרקורי הנמצא גם הוא בנסיגה שם אתם עלולים לעשות יותר טעויות ולכן חשבו שתמנעו על חתימה של הסכמים וחוזים בתקופה זו ושתבדקו את עצמכם טוב יותר בעיקר בכל הקשור לכספים של אחרים.
 
24.10-21.11

 
עקרב
כוכב מאדים, שליט המזל העתיק שלכם וכוכב שבתאי הנמצאים בנסיגה ובבית הכספים שלכם ויוצרים גם זוויות מאתגרות מצביעים על תקופה מאוד מאתגרת מבחינה כלכלית ועל הצורך לחזק את הערך העצמי שלכם על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר בתחום הכלכלי. יחד עם זאת היווצרות משולש כוכבים הרמוני במזלות מיסוד האדמה עשוי להצביע על שבוע טוב יותר בתחום החברתי ועם בן או בת הזוג שלכם.

 

22.11-21.12

 

קשת 
              הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים בנסיגה במזל קשת ובזוויות מאתגרות לנפטון וצדק מצביעים על קושי להוציא דברים לפועל ועל חולשה כללית. חשוב להימנע מאלימות מכל סוג שהוא כולל ויכוחים כי היא יכולה להתפרץ ללא שליטה. משולש הרמוני של כוכבים בשמים במזלות מיסוד האדמה לעומת זאת עשויה להטיב עמכם בתחום המקצועי והכלכלי ולהביא לכם שפע הזדמנויות.

 
22.12-20.1

 
גדי

      מקבץ של שישה כוכבים במזלות האדמה היוצרים ביניהם בשמים משולש הרמוני מצביע על שבוע מאוד הרמוני יחסית המאפשר לכם להוציא דברים לפועל בצורה מדויקת ומעשית ולמנף הצלחה מקצועית וכלכלית. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה הצלחה המאפשרת לשנות את האופן שבו הם חושבים על עצמם. הצלחתכם עלולה למשוך קנאה ופעולה מאחורי גבכם.
21.1-18.2

 
דלי    כוכב נפטון היוצר מבית הכספים שלכם ביחד עם הכוכבים שבתאי מאדים וצדק משולש כוכבים דיס הרמוני עלול להצביע על שבוע מאתגר עם כספים ועל צורך לנהוג במשנה זהירות במיוחד עם כספים של אחרים ולהתרחק מאנשים שעלולים לגרור אתכם להפסדים. מקבץ שלושה כוכבים  בבית המשפחה והבית ובמזל שור מצביע על תקופה של מיקוד בבית במשפחה ועל רצון לשפץ ואלרגן מחדש את הבית.
 
19.2-20.3
דגים
כוכב נפטון, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים, יוצר זוויות מאתגרות עם כוכב צדק ושבתאי מה שמצביע על נטייה למאבקי כוחות והתנהגות של קורבן מול סמכויות ובן או בת הזוג ושותפים למיניהם. חשוב שתתמקדו פנימה בתוך עצמכם ותמצאו את העוצמה שלכם שוב. מקבץ הרמוני של שישה כוכבים במזלות האדמה עשוי לחזק את התחום החברתי אצלכם.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים