דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - אוקטובר 2020
מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי עם המפה שלכם בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם  צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 כוכב מאדים, שליט מזלכם נמצא סופסוף במזל טלה אך היותו בנסיגה ובזוויות מאתגרות לכוכבים שבתאי, פלוטו וצדק בבית הקריירה שלכם אומר שאתם משתוקקים להוציא דברים לפועל ולפרוץ קדימה ברמה האישית ובקריירה אך יש מספר מכשולים שעלולים להופיע החודש שמאלצים אתכם לחשב מסלול מחדש ולפעול בצורה שמתאימה לכם יותר היום מה שעלול להעלות תסכול בהתחלה אך בהמשך תבינו שהכול לטובה. נסיגת כוכב מרקורי, הנמצא בבית כספי הזולת עלול לאתגר בכל הנוגע לתקשורת עם גורמים פיננסים ולנטייה לטעויות, במיוחד עם כספי הזולת במיוחד בין ה 19 ל 21 לאוקטובר. המתינו לפחות עד ה 8 לנובמבר כדי להימנע מטעויות קריטיות או על מנת להתחיל פרויקט או רכישה חדשה.


 
21.4-20.5
שור
    כוכב מרקורי, הקשור בין היתר לתקשורת ומידע והנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם בדרך כלל מועיל לאותם תחומים ועשוי לחזק תקשורת עם אותם גורמים. אך כניסתו של אותו כוכב מרקורי לנסיגה בין ה 14אוקטובר  ל 3 לנובמבר ברובו במזל עקרב יכול להצביע על נטייה ליותר חשדנות וחוסר אמון ותחושת בגידה בתוך הקשר. אותם תחושות עלולות להיגרם מאי הבנות וקצרים בתקשורת במיוחד בין ה 19 ל 21 לאוקטובר שבו יש יותר רגישות ונטייה להתנתק אחד מהשני ולכן הימנעו מלחרוץ גורלות לפחות עד ה 8 לנובמבר שהבהירות ושיקול הדעת יחזרו לחייכם. השמש הנמצא בבית העבודה שלכם מוסיף יצירתיות ויכולות תקשורת דיפלומטית מלבד בין ה 13 ל 15 לאוקטובר שהשמש עלולה לעמוד מול כוכב מאדים בנסיגה במזל טלה וליצור יותר אי הבנות ומאבקים  ופעילות מאחורי גבכם.


 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
כוכב מרקורי, שליט מזלכם הנמצא בבית העבודה שלכם ובמזל עקרב מוסיף עומק ורצון לפתור נושאים מורכבים וסבוכים. בין ה 14 לאוקטובר עד 3 לנובמבר מרקורי יהיה בנסיגה שבדרך כלל מקשה על רובכם ועלול ליצור יותר כבדות, חשדנות, חוסר אמון ונטייה לתקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת או קצרים בתקשורת מול חברים לעבודה במיוחד בין ה 19 ל 21 לאוקטובר. תספרו עד 10 והמתינו עד ה 8 לנובמבר לפני שאתם שוקלים להתנתק מאותם גורמים או להתפטר מהעבודה. לאחר ה 8 לנובמבר כושר השיפוט שלכם יחזור למיטבו וגם הקלילות האופיינית שלכם. בתחום הפיננסי חשוב לבחון גישה ודרך פעולה שונה ממה שהורגלתם עד עכשיו במיוחד עם כספים שאתם ממונים עליהם. יש לנהוג במשנה זהירות עד ע 8 לנובמבר לפחות.
 
22.6-22.7

סרטן
    הירח המלא, שליט מזלכם בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה מצביע על צורך לאזן בין בית לקריירה. בין הצרכים שלכם לפרוץ קדימה ולהביא את עצמכם לבין הצורך לאזן את הרצונות של בני הבית והמשפחה מבלי לרצות אותם תמיד. כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה וההצלחה שלכם, במזל טלה ובנסיגה מגביר אצלכם את האמביציה להוביל ולהביא את היצירתיות שבכם אך הוא עלול להיתקל לאורך חודש אוקטובר בהתנגדויות מצד שותפים למיניהם שהם יותר שמרניים ומחפשים כעת יותר ביטחון או בני זוג שרוצים אתכם קרוב יותר. הדבר עלול ליצור יותר מאבקים בעכבות תסכולים שעלולים לעלות מכל הצדדים. עם ילדיכם יתכנו יותר אי הבנות בנוגע לתחום הפיננסי.

 
23.7-22.8

אריה
    כוכב ונוס יכנס למזל בתולה ולבית הכספים והרכוש שלכם בתחילת אוקטובר ויאלץ אתכם להיות יותר פרקטי ולדייק בהוצאות שלכם. נסיגת כוכב מרקורי בין ה 14 לאוקטובר לבין 3 לנובמבר אשר שולט על בית הכספים שלכם עלול ליצור יותר טעויות או חשדנות וחוסר אמון מול מספר גורמים הקשורים לעולמכם הפיננסי. מומלץ להימנע מהחלטות גורליות בתחום הפיננסי או חתימה על חוזים והסכמים לפחות עד ה 8 לנובמבר לאחר סיום נסיגת כוכב מרקורי. מקבץ כוכבים בבית העבודה שלכם ובמזל גדי אשר יצרו זוויות מאתגרות לאורך החודש הקרוב לכוכב מאדים אשר נמצא בנסיגה יכול להצביע על יותר מאבקים ותחושת תקיעות בתחום המקצועי אך גם לאלץ אתכם להגיע לדיוק רב יותר של מה שאתם צריכים לעשות בתחום המקצועי.

 
23.8-22.9

בתולה
    כוכב ונוס, יכנס למזל בתולה החל מה 3 לאוקטובר ועשוי להטיב עמכם. אתם תיראו טוב ועשויים להרגיש טוב גם מבחינה רומנטית.  במקביל, כוכב מרקורי שליט המזל שלכם יכנס לנסיגה בין ה 14 לאוקטובר עד ל 3 לנובמבר מה שעשוי להקשות על התקשורת עם הסובבים אתכם במיוחד מול קרובים וחברים כאשר התקשורת ביניכם תהיה יותר מופנמת ועלולה להתאפיין ביותר חשדנות או חוסר אמון. אל תמהרו לשפוט לחומרה בתקופה זו כי כושר השיפוט שלכם עלול להיות משובש יותר. המתינו עד לאחר ה 8 לנובמבר אם תרצו להגיע להחלטה גורלית גם בהיבט הכלכלי והמסחרי. היחסים עם ילדיכם עלול לאתגר אתכם לאורך חודש אוקטובר במיוחד סביב עניינים רגשיים וכלכליים.
 

 
23.9-23.10
מאזניים
    מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו החודש יום הולדת. החודש מתחיל עם ירח מלא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל טלה. אתם משתדלים ליצור איזון בין הרצונות שלכם לצרכים והרצונות של בן הזוג. מכיוון שכוכב  מאדים ימצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל טלה עד 6 לינואר הקרוב צפו ליותר מתח אפשרי ופחות הרמוניה במיוחד בין 13 ל 15 לאוקטובר כשהשמש ימצא במזל מאזניים מול כוכב מאדים בבית הזוגיות והשותפויות ומרקורי בדיוק יכניס לנסיגה. קחו כמה נשימות לפני שאתם מגיבים אם בכלל על כל דבר. הבית והמשפחה ממשיכים להעסיק אתכם הרבה לאחרונה וחשוב שלא תערבו את מה שקורה עם בן או בת הזוג עם ההורים במיוחד החודש אם זה אפשרי.

 
 
24.10-21.11
עקרב
   אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והאנרגיות עלולות להיות נמוכות יותר כעת. כוכב מרקורי הנמצא במזלכם עוזר לכם לחדד את החושים שלכם. יחד עם זאת עם כניסתו למצב נסיגה החל מה 14 לאוקטובר ועד 3 לנובמבר, התקשורת שלכם עם הסובבים אתכם עלולה להיות פחות טובה והיא עלולה להתאפיין בחוסר אמון ויותר חשדנות ולא תמיד בצדק. צפו ליותר תקלים אפשריים ותקלות טכניות. כוכב מאדים הנמצא בנסיגה בבית העבודה והשרות שלכם עד ינואר הקרוב ממשיך לדחוף אתכם לפעול בצורה יצירתית יוצר בתחום המקצועי ולהזניח את אותם דרכי פעולה שלא משרתים אתכם יותר. חלק מכם שוקלים שינוי מקצועי ואפילו הסבה וזקוקים להתחדש. אם זו החלטתכם, המתינו לפחות עד ה 8 לנובמבר על מנת להתחיל דרך חדשה.


 

 

22.11-21.12

קשת 
    כוכב מאדים הנמצא בנסיגה במזל טלה ובבית האהבה והיצירה שלכם יוצר החודש זוויות מאתגרות החודש לכוכב שבתאי פלוטו וצדק בהתאמה הנמצאים בבית הכספים שלכם מה שיכול להצביע על רצון לפרוץ קדימה אך על אי אלו אתגרים או קושי עם תזרים מזומנים כרגע. כמו כן עניינים כספיים עלולים להתעורר מול ילדים או אדם שאתם נמצאים אתו בקשר רומנטי (לא בן זוג קבוע). הימנעו ממאבקי כוחות כמה שניתן החודש כדי לא ליצור נתק בקשרים הללו. ב 6 לאוקטובר כוכב מרקורי במזל עקרב, יעמוד מול כוכב אוראנוס במזל שור בבית העבודה שלכם הדבר יכול להצביע על פריצת דרך מקצועית אך גם על קצר בתקשורת במיוחד בין 19 ל 21 באוקטובר כשמרקורי יהיה בנסיגה מול אותו אוראנוס. זמן טוב לבחון את דרככם בחיים ולהיפתח לנושאים רוחניים.

 
22.12-20.1
גדי
     השמש הנמצאת כעת בבית הקריירה וההצלחה שלכם שהוא מייצג נושאים המשויכים באופן טבעי למזל שלכם מחזק אתכם ונותן מוטיבציה להצליח. יחד עם זאת הירח המלא כעת, כירון וכוכב מאדים הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם מושך אתכם לחזור לקרקע המציאות ולהתייחס לרצונות ולצרכים של בני הבית, המשפחה והבית עצמו. מה שיכול ליצור המון כעס כלפיכם במיוחד בין ה 13 ל 15 באוקטובר במיוחד אם לא תהיו קשובים לכל אותם גורמים כרגע. כוכב שבתאי, שליט מזלכם הנמצא במזל גדי , חזר מנסיגה וכעת לאחר תקופת דגירה והתבשלות אתם מוכנים להוציא לפועל תכניות אך תאלצו להמתין מעט עד שזה יתאפשר. נסיגת כוכב מרקורי עלול להקשות על התקשורת עם ילדים, חברים או אנשים שאתם בקשר רומנטי איתם במיוחד בין ה 19 ל 21 לאוקטובר.

 
21.1-18.2
 
דלי
 
    כוכב מרקורי הנמצא כעת בבית הקריירה וההצלחה שלכם ובמזל עקרב מצביע על יכולת ליצור קשרים שיעזרו לכם להתחזק ולהתקדם. יחד עם זאת, החל מה 14 לאוקטובר מרקורי יכנס לנסיגה ועלול ליצור יותר חשדנות חוסר אמון וקצרים בתקשורת מול גורמים הקשורים לקריירה שלכם. במיוחד בין ה 13 ל 15 לאוקטובר שבו מרקורי יהיה מול כוכב אוראנוס, שליט מזלכם. באותם תאריכים חשוב לא להגיע להחלטות הרות גורל בתחום הבית והמשפחה או כל רכישה משמעותית ולדחות אותה לפחות עד ה 8 לנובמבר שבו כושר השיפוט שלכם יחזור להיות במיטבו. כוכב מאדים הנמצא בנסיגה ובזוויות למקבץ כוכבים במזל גדי יכול להצביע על צורך בזהירות בכל מה שקשור לתנועה, תחבורה ותקשורת מול הסביבה. 
19.2-20.3
 דגים
   כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם בנסיגה ובמזל טלה יוצר גם זוויות דיס הרמוניות החודש לכוכב שבתאי, פלוטו וצדק. הדבר יכול להעיד על צורך לבחון את הדרך שאתם פועלים עם כספים ורכוש כולל המשאבים שלכם כולל גופכם הפיזי ולאמץ דרכי פעולה אחרות. אתם משתוקקים לפרוץ קדימה מבחינה כלכלית אך חלק מכם לפחות עלול להיתקל באי אלו מחסומים כמו תזרים מזומנים למשל או התנגדות מצד גופים שאתם קשורים אליהם שלא מאמינים בדרך שאתם רוצים ללכת ולממש את הכספים שברשותכם. מה שעלול לעורר המון כעס ותסכול. המתינו לפחות עד ה 8 לנובמבר אחרי סיום כוכב מרקורי כדי ליצור תקשורת ובהירות גדולים יותר לפני שאתם מחליטים על צעד גורלי.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים