דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - אפריל 2021
מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי עם המפה שלכם בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם  צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 מזל טוב לבני ובנות מזל טלה שיחגגו החודש עדיין יום הולדת. מקבץ של כוכבים במזל טלה כולל השמש, ונוס וכירון והחל מה 4 באפריל גם כוכב מרקורי, מצביע על אנרגיה חיה ויצירתית השואפת לפעול באופן עצמאי וללא מגבלות מכל סוג שהוא בדרך. יחד עם זאת, כוכב שבתאי הנמצא במזל דלי ממתן את אותה אנרגיה ומביא ליותר איזון ובמקביל גם מזכיר את הצורך לפעול גם למען החברה והאחר. תקופה טובה במיוחד למי שעוסקים ביצירה ואמנות ובתחום המדע והטכנולוגיה. פריצת דרך אפשריות עם קצת סבלנות. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם מעצים את הצד החברתי ואת הנסיעות החודש. 
21.4-20.5
שור
    מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל שור שיחגגו החודש יום הולדת. עם כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל שור תרגישו באמת שהאביב הגיע אצלכם. מרקורי והשמש שאף הם יכנסו למזל שור מעט לאחר ונוס יחזקו אתכם מאוד ויחזקו את היצירתיות והאסתטיקה אצלכם מאוד. כמו כן היכולת לראות דברים בצורה פרקטית, עניינית ויצירתית יתחזקו כולל ראיה כלכלית ועסקית. כניסת ונוס למזל שור יחזק את כוח המשיכה שלכם ובהתאם גם את מערכות היחסים על רקע רומנטי ואחר. מאדים הנמצא בבית הכספים ובתאומים יוצר החודש זוויות הרמוניות מה שעשוי לחזק את המוטיבציה ואת ההכנסות שלכם.


 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם, מחזק את האנרגיה המנטלית אצלכם ואתם נוטים לפעול יותר מבדרך כלל. מקבץ הכוכבים במזל טלה כולל כניסת מרקורי, שליט המזל שלכם למזל טלה כבר ב 4 לאפריל עשוי לחזק החודש את חיי החברה שלכם והיכרויות חדשות בתחום החברתי. כוכב צדק, הנמצא במזל דלי יחד עם כוכב שבתאי מחזק את השפע המגיע מחו"ל, נסיעות ואת התחום האקדמי והלימודים בכלל בגלל היכולת שלכם להתמיד וחיזוק היכולות האינטואיטיביות וההיגיון שלכם. עם חלוף כוכב מרקורי על נפטון בבית הקריירה צפו למעט יותר יציבות בתחום.
 
22.6-22.7

סרטן
    מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה וההצלחה שלכם ובמזל טלה מאפשר לכם לרפא דברים שהיו לכם איתם אתגרים בעבר ולפרוץ קדימה עכשיו. אתם יוזמים יותר ומוכנים להתגייס למטרות גדולות ורחבות מכם.  עם כניסת כוכב מאדים למזל שלכם, מזל סרטן, תרגישו הרבה יותר ממוקדים ואינטואיטיביים ותוכלו לקדם דברים אישיים ביתר קלות. מבחינה כספית חשוב שתשימו לב לכספים של אחרים או כספים שאתם מנהלים ולא תפעלו בצורה מופרזת. חברתית יהיה קל יותר בתקופה הקרובה בעיקר עם מעבר של כוכב מרקורי למזל טלה מה שעשוי לתת לכם יותר אנרגיות חברתיות.
 

 
23.7-22.8

אריה
    ריבוי כוכבים ממזלות האש והאוויר מצביע על חודש מלא בפעילות ויצירה במיוחד בתחום הלימודים ובעשייה בחו''ל או מול גורמים בחו"ל. ריבוי כוכבים בבית במזל קשת, מצביע אצלכם על אומץ לפתוח את הלב להרפתקאות חדשות ולחיבור לנושאים רוחניים ולחוויות מעבר לשכל ולמסעות פיזיים אך גם תודעתיים. שבתאי וצדק הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דלי מאפשרים לכם להיפתח לבני זוג מעניינים ויוצאי דופן וגם למסד את היחסים שכבר קיימים.  בתחום החברתית אתם מאוד פעילים ויוזמים ואנשים נמשכים אליכם בעכבות האנרגיה העוצמתית שלכם והקלילות.

 

 
23.8-22.9

בתולה
    כוכב מרקורי, שליט מזלכם נמצא עדיין בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים שם הוא עדיין מתאושש מתקופה שהרגשתם פחות בשליטה וזה כנראה ערער אתכם מעט במיוחד כשמרקורי חלף על כוכב נפטון באותו בית וחיזק את הבלבול או חוסר הוודאות שאתם כל כך משתוקקים לה בדרך כלל. עם כניסת מרקורי למזל טלה והתחברות לשאר הכוכבים בטלה כמו ונוס והשמש תרגישו הרבה יותר נועזים מבחינה מינית ומבחינה רגשית אך חשוב שתהיו שקולים יותר במיוחד בהתנהלות עם כספים של הזולת או של בן או בת הזוג.

 
23.9-23.10
מאזניים
    מוקד תשומת הלב שלכם יהיה בעיקר סביב נושא מערכות היחסים שלכם ושותפויות. עם מקבץ של ארבעה גורמי שמים הכוללים את ונוס, שליטת המזל שלכם, השמש וכוכב מרקורי וגם כירון שיכנסו לבית הזוגיות והשותפויות שלכם לא יהיה משעמם. מצד אחד התשוקה, האהבה והעניין צפויים להתגבר אך מצד שני מעבר של מרקורי על כירון יכול לאפשר לכם לרפא ולשפר את התקשורת עם בני זוג ובשותפויות. מבחינה עסקית תיתכן נטייה ליותר אימפולסיביות בשיתופי פעולה אך כוכב שבתאי במזל דלי תעזור לכם לצנן ולהפעיל יותר שיקול דעת במקרה חשוב.
 
 
24.10-21.11
עקרב
   מקבץ של ארבעה גורמי שמים בבית העבודה והשרות שלכם כולל השמש ונוס ומרקורי במזל טלה מצביעים על תקופה מאוד פורייה, יצירתית ואינטנסיבית בתחום המקצועי שבו אתם מתבלטים ומובילים בעבודה ומעיזים יותר ומאפשרים לתקן ולרפא את מה שאתגר אתכם בעבר. התרחקותו של כוכב מרקורי מנפטון במזל דגים בזמן האחרון בבית היצירה והאהבה מאפשר לעת עתה קצת יותר בהירות בתחום האהבה ופחות בלבול. בנוסף תרגישו שקל לכם יותר לשים גבולות בריאים מול ילדיכם ולא להתערבל איתם באנרגיה והמסרים יהיו מעט יותר ברורים במיוחד החל מה 4 לאפריל. תקופה טוב לאמנים וליוצרים שביניכם. 

 

22.11-21.12

קשת 
    הימצאותו של הירח במזל שלכם, מזל קשת כבר ביום הראשון של אפריל מבשר על אנרגיה של חופש שמחה ועצמאות וחיבור לאמת. כמו כן ריבוי אנרגיה במזלות מיסוד האש, במיוחד 4 גורמי שמים במזל טלה ובבית היצירה מחזק את היצירתיות שלכם. קשתים שלא התאהבו כבר הרבה זמן מוכנים ובשלים לאהבה בחודש הקרוב. חודש טוב לאמנים וליוצרים שביניכם ולמי שעוסקים בעבודה עם ילדים. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות, שותפויות ויריבים גלויים ובמזל תאומים עלול ליצור יותר מאבקים ואפילו אלימות מילולית או הכפשות במיוחד מול יריבים. מקצועית אתם ממשיכים להפתיע גם את עצמכם.

 
22.12-20.1
גדי
     הימצאותו של כוכב מאדים בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על אפשרות ליותר אנרגיה וקלילות וקידום רעיונות מודרניים יותר. כמו כן יצירת זווית הרמונית בין אותו מאדים בבית העבודה לכוכב צדק במזל דלי ובבית הכספים והמשאבים שלכם מצביע על אפשרות להגדיל את ההכנסות דרך התחום המקצועי ובעזרת רעיונות חדשניים ומודרניים בתקופה הקרובה. זה יקרה גם אם תדעו להעז ולמנף את אותם רעיונות ולהיעזר ולשתף פעולה עם גורמים שונים. מקבץ של 4 גורמים בבית המשפחה והבית שלכם כולל ונוס השמש ומרקורי עשוי להכניס המון אנרגיה יצירתית ולאפשר חיבור למשפחה ופרויקטים בבית.
 
21.1-18.2
 
דלי
 
    מצד אחד כוכב שבתאי במזל שלכם, מזל דלי יכול לאתגר אתכם לפעול בצורה אחראית יותר ובהתמדה לגבי דברים שאתם רוצים להשיג ולפעול בצורה ישרה ואתית יותר ולטובת הקהילות שתאם משתייכים. מצד שני כוכב צדק הנמצא אף הוא במזל דלי עשוי להביא שפע של הזדמנויות לחייכם. כוכב צדק מחזק את היכולות היצירתיות ואת הרצון שלכם ואת היכולות המנטליות במיוחד חשיבה יצירתית בין ה 14 ל 19 לאפריל.  יציאתו של כוכב מרקורי מבית הכספים והרכוש שלכם וממזל דגים עשוי להצביע על התנהלות מדויקת יותר עם כספים ופחות תמימות והונאות ברכישות ועסקאות במיוחד מה 4 לאפריל. מקבץ כוכבים בטלה יכול להצביע על תקשורת נועזת עם הסובבים אתכם. 
19.2-20.3
 דגים
  כוכב מרקורי אשר חלף על נפטון שליט המזל שלכם אצלכם מצביע על יציאה מתקופה פחות ברורה ואפילו מבלבלת. חלק מכם התקשה לדעת את הגבול בין עצמכם לאחר במיוחד עם בני זוג ושותפים וקושי לתקשר עם אותם גורמים באופן ברור. עם כניסת אותו מרקורי למזל טלה ולבית הכספים והרכוש שלכם התקשורת עשויה להיות תקיפה יותר ביחד עם הרצון לעצמאות. בכל הנוגע לכספים ולרכוש שלכם אתם עשויים לשים יותר גבולות. השמש ונוס וכירון עשוי להצביע גם על יותר יצירתיות ותעוזה עם כספים ואפשרות לתקן ולרפא את שגיאות העבר עם כספים. חשוב שיחד עם זאת תדעו לפעול באיזון באופן שקול יותר עם משאביכם.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים