דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - ספטמבר 2020
מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי עם המפה שלכם בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם  צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא כעת במזל טלה יכנס לנסיגה בין ה 9 לספטמבר עד ל 13 בנובמבר ויצור זוויות לוונוס בין ה 3 ל 5 לספטמבר ובסוף ספטמבר לכוכב שבתאי במזל גדי. תקופה זו יכולה להיות מאופיינת ביותר תסכול וקושי לפעול בדרכים שאתם רגילים. מי שידע להמציא את עצמו מחדש ולפעול אחרת ובצורה יצירתית יוכל להפחית מהתסכול. מי שינסה לפרוץ את הקיר בדרך המקובלת עלול להרגיש יותר תסכול וכעס במיוחד מול סמכויות ואנשים המסמלים רשויות וממסד. כוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם יוצר זוויות הרמוניות לכוכבים נוספים הנמצאים במזלות מיסוד האדמה. מה שמשקף אפשרות גם לבנות מיזם לטווח ארוך והצלחה מקצועית וכלכלית בתנאי שיש מספיק סבלנות ומגייס מקוריות ויצירתיות.


 
21.4-20.5
שור
    כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם, מזל שור יוצר זוויות הרמוניות לשמש בבית היצירה ולכוכב צדק במזל גדי ויחד עם עוד כוכבים הנמצאים במזלות מיסוד האדמה אתם עשויים להרגיש שדברים מתנהלים בצורה הרמונית וזורמת ומאפשרת לכם לעשות שינוים איפה שהיה לכם קשה ולבנות דברים יציבים לאורך זמן. יחד עם זאת כוכב מאדים הנמצא במזל טלה ויכנס לנסיגה בין 9 לספטמבר עד ל 13 לנובמבר מצביע על תקופה שיכולה לאלץ אתכם להיות יותר בבית או במקומות סגורים ותצטרכו לפעול יותר מאחורי הקלעים לפחות בחודש הקרוב לרוב. תקופה טובה לאמנים וליוצרים שביניכם העובדים יותר עם הידיים ונדרשים יותר דיוק.


 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
הנושא המרכזי אצלכם החודש עשוי להיות סביב כספים. כוכב מאדים יוצר זווית מאתגרת לוונוס הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם ובהמשך כשמאדים יכנס לנסיגה הוא יוצר זווית מאתגרת לכוכב שבתאי בסוף ספטמבר הנמצא בבית כספי הזולת שלכם מה שאומר שיתכן קושי עם תזרים מזומנים שלכם ויותר משמעותי בהמשך מול ארגונים שונים ועם כספים שאתם ממונים עליהם או כספים שקשורים לבן או בת הזוג שלכם. חשוב לשמור בתקופה זו על קור רוח ולא לתת לתסכולים וכעסים להוביל אתכם אלא למצוא רעיונות יצירתיים להתמודדות עם המצב. ההתמסרות שלכם לנושאים הקשורים לקריירה בין 11 ל 13 בספטמבר יכולים ליצור תסכול מול בני הבית והמשפחה שירצו את תשומת לבכם גם כן ותרגישו שקשה לכם יותר לתמרן ולאזן בית הבית לקריירה באותם ימים ורגשות עלולים להציף אתכם יותר.
 
22.6-22.7

סרטן
    נושא הקריירה וזוגיות יהיו הנושאים המרכזיים שיעסיקו אתכם לפחות בחודש הקרוב. כוכב מאדים הנמצא כעת במזל טלה בבית הקריירה וההצלחה שלכם נתן לכם לאחרונה המון אנרגיה ואומץ להתקדם. יחד עם זאת עם כניסתו של כוכב מאדים זה לנסיגה בבית הקריירה שלכם בין ה 9 לספטמבר ל 13 לנובמבר אתם עלולים להרגיש יותר תקועים כאשר דברים לא ילכו בדרך הרגילה או בעכבות עיכובים. חשוב שתגייסו את מרב הסבלנות שלכם ותמנעו מכעסים כלפי הסובבים אתכם כי זה עלול לפגוע בכם ובהצלחות שלכם. עם בני זוג ושותפים תרצו לקדם דברים אך תרגישו שאין אוזן קשבת או שיש התנגדות וחוסר פתיחות לרעיונות שלכם. גם שם גייסו את מרב הסבלנות שאתם יכולים אם זה יקרה.

 
23.7-22.8

אריה
    השמש, שליט המזל שלכם הנמצא יחד עם כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם ויוצר זוויות הרמוניות לאוראנוס וכוכב צדק מצביע על תקופה טובה יחסים בתחום הכספי ועל יותר יציבות ואפשרות להתרחב כלכלית ולהצליח לטווח ארוך במידה ותהיו סבלניים מספיק. כמו כן כוכב מאדים אשר יצור זוויות מאתגרות לכוכב ונוס ובהמשך גם לכוכב שבתאי בסוף חודש ספטמבר עלול להצביע על האטה או קושי בתחום המקצועי בעיקר מול גורמים בחו"ל. גם אצלכם חשוב שתגייסו סבלנות ולא תתפרצו או תשאגו על הסובבים אתכם ותגייסו את מרב היצירתיות הידועה שלכם לפתרון המצב. בין 11 ל 13 לספטמבר השמש הנמצאת בבית הכספים שלכם כעת תעמוד מול כוכב נפטון מה שיכול להצביע על יוצר בלבול ופחות שליטה באותם ימים ולכן חשוב לגייס יותר שיקול דעת ולהיעזר גם באנשים אמינים.

 
23.8-22.9

בתולה
    מזל טוב לבני ובנות מזל בתולה שיחגגו החודש יום הולדת. השמש וכוכב מרקורי, שליט מזלכם הנמצאים במזל שלכם, מזל בתולה ומקבץ של 6 כוכבים במזלות מיסוד האדמה עשויים להטיב עמכם מאוד וליצור לרוב תחושה של ביטחון וכר פורה עבורכם לפעולה ועשייה יצירתית. ונוס שתמצא מול כוכב שבתאי הנמצא בנסיגה בבית האהבה והיצירה כבר בתחילת חודש ספטמבר יכול להצביע על תחושת תקיעות או בדידות בקשרי אהבה שלא התמסדו. גם היחסים עם ילדיכם עלולים להרגיש פחות זורמים אך כבר ב 2 או 3 לספטמבר זה יחלוף. כוכב מאדים אשר תכנס לנסיגה החל מה 9 לספטמבר בבית כספי הזולת אצלכם עלול להצביע על קושי לקבל הלוואה מבנק או מוסד פיננסי וליצור תחושת תקיעות עבור המטרה שלשמה רציתם את ההלוואה.

 
23.9-23.10
מאזניים
    מזל טוב לאחרוני בני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת החודש. ונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת בבית הקריירה וההצלחה שלכם מצליחה ליצור קשרים קרובים שיכולים לקדם אתכם מקצועית. יחד עם זאת האתגר עלול לבוא יותר מכוון הבית והמשפחה אשר יכביד עליכם בגלל האחריות שיטילו עליכם כולל אולי הורים מבוגרים שצריכים אתכם יותר כעת. כבר ב 3 לחודש כובד זה עשוי להצטמצם מעט. כוכב מאדים אשר נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יכנס לנסיגה במזל טלה כבר ב 9 לספטמבר מה שעלול ליצור תקיעות ולהציף כעסים במערכות היחסים עם בני זוג ושותפים ומשקף יותר אי שביעות רצון ותסכול מול אנשים שאתם באים אתם במגע כלשהו.
 
 
24.10-21.11
עקרב
   השמש וכוכב מרקורי הנמצאים כעת במזל בתולה בשמים מצביעים על תקופה פורייה בתחום החברתי בעיקר מול גורמים שקשורים גם לתחום המקצועי שלכם. יתכנו לא מעט פגישות וחיבורים לקבוצות חדשות במהלך החודש הקרוב. כוכב מאדים הנמצא מזה זמן רב בבית העבודה והבריאות ויהיה שם עד תחילת ינואר 2021 עובר ב 9 לחודש לנסיגה ויצור גם בסוף החודש שוב זווית מאתגרת עם כוכב שבתאי מה שיכול להצביע על תחושת תקיעות בתחום המקצועי וצורך למוסס אתגרים והתנגדויות וגם לפעול בצורה יצירתית יותר ושונה על מנת להתקדם בחודשים הקרובים בתחום המקצועי ובעבודה. חשוב להיות קשובים לגופכם כעת. בין 11 ל 13 לספטמבר השמש יעמוד מול כוכב נפטון הנמצא בבית הילדים והיצירה שלכם. היבט מעניין וטוב לאמנים ויצרים אך בכל הנוגע לילדים אתם יכולים להרגיש יותר חוסר שליטה מולם.


 

 

22.11-21.12

קשת 
    השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם ומקבץ של עוד ארבעה כוכבים בבית הכספים והעבודה מצביעים על תקופה המאפשרת ליצור בתחומים האלו יציבות ולבנות הצלחה לטווח ארוך. יחד עם זאת כוכב מאדים הנמצא בבית היצירה, האהבה, והילדים יכנס לנסיגה בין ה 9 לספטמבר ל 13 לנובמבר ויצור זוויות מאתגרות לשבתאי החודש ובהמשך לכוכבים פלוטו וצדק מה שיכול להצביע על מאבקים בנושאים כספיים מול ילדים או בקשרי אהבה לא ממוסדים. חשוב שלא תגררו למאבקים קשים ואלימים שאין מהם חזרה או שיצרו פגיעה שקשה לשקם בהמשך. השמש הנמצא בבית הקריירה שלכם ומאפשר לכם להתבלט ולהוביל יוצר בין ה 11 ל 13 לספטמבר זווית מאתגרת מול כוכב נפטון בבית המשפחה והבית מה שעלול ליצור תחושת חוסר אונים ובלבול אולי גם של אחד ההורים.

 
22.12-20.1
גדי
     כוכב ונוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם כעת יוצר בין ה 1 ל 2 לספטמבר זוויות מאתגרות מול כוכב שבתאי, שליט מזלכם הנמצא במזל גדי ובזווית מאתגרת לכוכב מאדים בטלה. הדבר יכול להצביע על ימים קצת מאתגרים ביחסים מול אותם גורמים ותחושת בדידות וחוסר תמיכה וקושי להגיע לאיזון ביחסים. ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה בעת הזו מצביע על תקופה יצירתית יותר עם רעיונות והצלחה גם בחו"ל. חשוב שתנצלו תקופה זו להתחדשות. כוכב מאדים הנמצא כעת בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל טלה, יכנס לנסיגה בין 9 לספטמבר ל 13 לנובמבר בבית המשפחה והבית שלכם מה שיכול להצביע גם על יותר אי נוחות, תקיעות ומאבקים בעיקר בין הרצונות והצרכים של המשפחה לבין אלו שלכם. הימנעו ממאבקי כוחות מיותרים והשקיעו את האנרגיה למצוא פתרונות חדשים שיקדמו אתכם ואת המשפחה.

 
21.1-18.2
 
דלי
 
    ונוס, הנמצאת בבית העבודה והשרות שלכם מטיבה עמכם מקצועית ומאפשרת ליצור יחסים יותר הרמוניים מההיבט המקצועי. יחד עם זאת בין ה 1 ל 2 לספטמבר ונוס תיצור זווית מאתגרת לכוכב שבתאי הנמצא במזל גדי מה שיכול להצביע על התקררות זמנית ביחסים ועל קושי לזרום עם האדם שנמצא ממול וגם על יותר בדידות לרוב. ב 6 לספטמבר, אותה ונוס תיכנס למזל אריה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם ועשויה לפצות אתכם על הקרירות שחוויתם לא מזמן בעבודה. כוכב מאדים אשר תכנס לנסיגה במזל טלה בין ה 9 לספטמבר ל 13 לנובמבר עלולה לשקף יותר מתח ומאבקים בתקשורת עם הסובבים אתכם ותחושת תקיעות עם מידע ורעיונות חדשים. זה הזמן להתחדש ולהמציא את עצמכם מחדש או ללמוד תחום חדש ומעניין שיעזור להרחיב את התודעה שלכם. 
19.2-20.3
 דגים
   החודש מתחיל אצלכם כבר עם ירח מלא במזל דגים. מה שאומר יותר רגישות בנושאים אישיים ומול האחר כולל בני ובנות זוג. בהמשך השמש הנמצא בבית הזוגיות שלכם יוצר זווית מאתגרת מול כוכב נפטון, שליט מזלכם במזל דגים מה שמשקף צורך ליצור איזון בין שליטה וצורך להרפות ולשחרר מול שותפים ובני זוג. כוכב מאדים הנמצא כעת בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל טלה ויכנס לנסיגה ב 9 לספטמבר עד 13 לנובמבר יצור זוויות מאתגרות מול ונוס ואחר כך כוכב שבתאי הנמצא במזל גדי מה שיכול להצביע על מאבק בנושאים כספיים בעיקר מול חברים ילדים או ארגונים כלשהם וגם קושי אפשרי עם תזרים מזומנים. אוראנוס במזל שור אשר יוצר זוויות הרמוניות לעוד כוכבים ביסוד האדמה יכול להצביע על בניה מחדש בנושא חברתי אצלכם.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים