דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - מרץ 2021
מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי עם המפה שלכם בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם  צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 מזל טוב לבני ובנות מזל טלה שיחגגו החודש יום הולדת. עם כניסת השמש למזל טלה השנה, כבר ב 20 למרץ ויום למחרת כניסת ונוס, החיות תחזור אליכם ותרגישו צורך לתת ביטוי לעצמכם ולרגשותיכם כמו שרק אתם יודעים בצורה אינטנסיבית. זוהי תקופה  טובה לאמנים וליוצרים שביניכם. כמו כן צמידות ונוס לשמש במהלך מספר ימים סביב ה 21 למרץ מטיב עמכם בתחום הרומנטי וקל לכם להתאהב מחדש. מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האוויר מאפשר לכם להיות אסרטיביים אך גם להפעיל שיקול דעת והגיון וליצור יותר איזון פנימי מול אנשים. חיי החברה שלכם נמצאים במגמת עליה ואתם יוצרים קשרים עסקיים. 
21.4-20.5
שור
    עם התרחקותו של מקבץ הכוכבים במזל דלי לכוכב אוראנוס במזל שור שיצר זוויות מאתגרות אתם עשויים להרגיש יותר נוח ופחות לחץ במיוחד בכל הקשור לקריירה שלכם ולמעמדכם הציבורי ומקצועי. כוכב מאדים, אמנם יוצא ממזל שור אך יכנס כבר בתחילת החודש לבית הכספים והרכוש שלכם כשהוא יכנס למזל תאומים. מה שמאפשר לכם לממש רעיונות וליצור שיתופי פעולה עם חברים למיניהם בתחום העסקי ופיננסי. ריבוי הכוכבים במזלות דגים ודלי בבתים הקשורים לנושאים ציבוריים מצביע גם על מעורבות חברתית ורצון לתרום לאחר ולא רק לפעול רק עבור עצמכם. בהיבט האישי אתם ממשיכים לשדרג את עצמכם.


 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
כניסתו של כוכב מאדים למזל תאומים החל מה 4 למרץ ועד 23 לאפריל משקף תקופה עם המון אנרגיות ואפשרות לממש פרויקטים ורצונות אישיים. ריבוי כוכבים במזלות האוויר יטיב עמכם ויאפשר לכם סופסוף לנוע ביותר חופשיות כולל נסיעות לחו"ל ובארץ. תקופה טובה גם למי שעוסקים בלימודים ובתחום האקדמי. אתם בהירים יותר במחשבה שלכם ומצליחים לקדם את הרעיונות והמסרים שלכם ולהפיץ אותם החוצה לעולם בייתר קלות ובצורה מתוחכמת ומקורית. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה החודש ובמזל דגים מצביע על התמסרות גם לנושאים של הקריירה ולציבור הרחב ועל יכולת להבין את מה שההמון מרגיש.
 
22.6-22.7

סרטן
    הנושא המרכזי שיעסיק אתכם החודש הוא נושא כלכלי. חשוב שתשימו לב להתנהלות הכספית של הזולת, בעיקר כספים שמנוהלים על ידכם ולא תקפצו מעל הפופיק. היצמדותו של השמש, שליט בית הכספים והרכוש שלכם לכוכב נפטון במזל דגים עלול להצביע על יותר תמימות או התנהלות לא אחראית ומוזנחת ופחות מהודקת עם הכספים והרכוש שלכם במיוחד בין ה 9 ל 11 למרץ. כניסת כוכב מאדים למזל תאומים החל מה 4 במרץ עד 23 לאפריל עלול להצביע על התגברות של אויבים שאתם לא מודעים אליהם שעלולים לפעול מאחורי גבכם ולרכל עליכם או לפגוע בשמכם הטוב ולגרום לנזק כבד עד לאחר חודש אפריל.

 
23.7-22.8

אריה
    התרחקותו של כוכב שבתאי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מזווית מאתגרת לכוכב אורנוס מצביע על פחות ניכור במערכות יחסים אך יתכן שחלק ירגישו עדיין בדידות בגלל הימצאותו של כוכב שבתאי במזל דלי בבית הזוגיות. יחד עם זאת הפנויים שביניכם עשויים להרגיש יותר בשלים ליצירת קשר זוגי חדש ואפילו למסד את היחסים הקיימים. היצמדותו של השמש, שליט מזלכם לכוכב נפטון במזל דגים במיוחד בין ה 9 ל 11 למרץ עלול להצביע על ירידה אנרגטית וחולשה ויותר תמימות בכל מה שקשור לכספים וחוסר גבולות בהוצאות או עם כספים של אחרים. חשוב להיות זהירים יותר בכל הקשור לחומרים כימים ורעילים.

 
23.8-22.9

בתולה
    עם כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל תאומים בין ה 4 למרץ ל 23 באפריל, תקבלו תוספת אנרגיה מנטלית לקריירה שלכם וגם אומץ להביע את הרעיונות והדעות שלכם. כוכב צדק, שבתאי ומרקורי, שליט המזל שלכם שהתיישר לאחר הנסיגה שלו ונמצאים בבית העבודה והשרות ובמזל דלי מצביעים על תקופה שבה אתם מלאים רעיונות ונתפסים כסמכות בתחום שלכם. כל זה ביחד מצביע על חודש מאוד פורה מבחינה מקצועית במידה ותשקיעו אנרגיה וזמן מספיק. היצמדותם של השמש וונוס לכוכב נפטון בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים מצביע על מצב של פחות שליטה ובהירות מול בן או בת הזוג שלכם.

 
23.9-23.10
מאזניים
    מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האוויר במהלך חודש מרץ עשוי להטיב עמכם מאוד. מקבץ של שלושה כוכבים בבית היצירה והילדים שלכם מצביע על תקופה מאוד פורה בתחום היצירתי גם אם יש צורך בהשקעה של אנרגיה זמן ופריצת דרך. היחסים עם ילדיכם צפויים להשתפר גם אם אתם מרגישים עדיין ריחוק כלשהוא. היו סבלניים איתם. מקבץ של 3 כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם, הכוללים את השמש ונוס ונפטון מצביע על תקופה מאוד פורה ויצירתית בתחום המקצועי יחד עם זאת אתם עלולים להסתנוור מהמחמאות שאתם מקבלים על העבודה שלכם מה שיקשה עליכם לשים גבולות וגם לא תמיד לראות מניפולציות שחלק מהאנשים בעבודה מפעילים במיוחד בין ה 9 ל 11 למרץ.
 
 
24.10-21.11
עקרב
   כוכב צדק ומרקורי אמנם נמצאים בבית המשפחה והבית ובמזל דלי מה שמצביע על התרחבות וגדילה ושפע אך בנוסף אליהם גם כוכב שבתאי ממוקם בבית המשפחה והבית מה שיכול להצביע על יותר ריחוק וניכור ועל קושי להגיע לדברים ועל צורך שהשקעה של אנרגיה. נושאים הקשורים לקארמה במשפחה עולים על פני השטח מדורי דורות ומבקשים מכם פתרון נעלה. ביחסים רומנטיים אתם מחפשים אהבה אידיאלית אך גם עלולים להיסחף לקשר שלא בהכרח טוב עבורכם בגלל קושי לראות את העובדות ואת מי שעומד מולכם באמת. עם ילדיכם חלק מכם יתקשה לשים גבולות במיוחד בין ה 9 ל 11 מה שיכול להצביע על אפשרות להריונות לא מתוכננים. 

 

22.11-21.12

קשת 
    כניסת כוכב מאדים למזל תאומים ולבית הזוגיות והשותפויות בין ה 4 למרץ ל 23 לאפריל עשוי להוסיף לכם אנרגיה ויכולת ביטוי יצירתית אך יחד עם זאת במקרה שאתם חווים יותר מתח אתם עלולים לגלוש לאלימות מילולית ביחסים או שזה יופנה כלפיכם ולכן היום זהירים יותר ואם אין שיתוף פעולה על תגלשו לאגרסיביות. תקופה טובה ללימודים, נסיעות ולאירועים חברתיים במידה ותוכלו להתגבר על המגבלות הקשורות לקורונה. הימצאותם של השמש, ונוס וכוכב נפטון במזל דגים כעת ובבית המשפחה והבית שלכם מצביע על צורך להתמסרות לנושאים הללו. יחד עם זאת חשוב לא להזניח דברים הקשור לתיקונים ולתחזוקה של הבית והיחסים במשפחה.

 
22.12-20.1
גדי
     השמש, ונוס ונפטון הנמצאים במזל דגים כעת מצביעים על יכולת לתקשר בצורה נעימה יותר ואינטואיטיבית שלא אופייני לכם בדרך כלל. יחד עם זאת אתם עלולים לקבל מידע שגוי או ליפול לאשליות לגבי מערכות יחסים במיוחד בתחום הרומנטי ואז להתאכזב אם תעשו אידאליזציה עבור האדם שמעניין אתכם. כניסת כוכב מאדים לבית העבודה, השרות והבריאות משקף תקופה שמערכת העצבים שלכם מתוחה יותר ואתם עלולים להגיב בכעס וזעם אם הדרישות שלכם לא מתקבלות או מול גורמים מקצועיים. מבחינה כלכלית, כוכב צדק הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על מגמת התרחבות אך כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם אומר שאתם חייבים לנהוג באחריות כלפי הכספים והרכוש שלכם.
 
21.1-18.2
 
דלי
 
    מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם, מזל דלי, הכוללים את צדק, מרקורי וכוכב שבתאי מצביעים על מציאת דרך מאוזנת יותר איך לתקשר עם הסובבים אתכם. מצד אחד יש רצון להגיד את האמת שלכם בכל דבר מצד שני, כוכב שבתאי מצביע על צורך ביותר איפוק מצדכם ועל תקשורת אחראית יותר בכל הנוגע לתוצאות של מה שתגידו. מבחינה כלכלית השמש וונוס בבית הכספים שלכם יכול להצביע על התרחבות וגדילה אך היותם ביחד עם כוכב נפטון בדגים באותו בית מצביע על נטייה ליותר ריחוף ולהתנהלות עם פחות גבולות בנושא כסף ורכוש. חשוב במיוחד לנהוג במשנה זהירות בין ה 9 ל 11 וגם ב 14 למרץ שבו השיקול דעת שלכם צפוי להשתבש סביב כסף.


 
19.2-20.3
 דגים
  מקבץ של חמישה כוכבים במהלך החודש במזל שלכם, מזל דגים לסירוגין מצביע על חודש שהדמיון ההשראה והיצירתיות גדלים. כמו כן הרצון לפעול ולהתגייס למטרה גדולה מכם מתחזק. יחד עם זאת בכל מה שנוגע שנושאים ארציים זה כבר עניין אחר ואתם עלולים להזניח מספר נושאים. החודש במיוחד חשוב להקפיד במידת הצורך ולשים גבולות גם בהקשר הפיזי והבריאותי ולהקפיד על מערכת חיסון מאוזנת כדי לשמור על בריאות תקינה וטובה. עם כניסת כוכב מאדים לבית המשפחה והבית שלכם ולמזל תאומים, תרגישו צורך לעשות יותר סדר בנושאים ביתיים ומשפחתיים והבהירות שלכם באותם נושאים יגדל.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים