דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - מאי 2020
מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי עם המפה שלכם בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם  צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 נסיגת פלוטו וצדק בבית הקריירה שלכם ובמזל גדי יכול להצביע על צורך לבחון את מגבלות הכוח שלכם שחוויתם בחודשים האחרונים בתחום הקריירה והשפעתכם על הציבור ולמצוא דרכים חדשות או לקבל את המצב כפי שהוא כרגע. עם כניסת כוכב מאדים, שליט מזלכם למזל דגים החל מה 13 למאי ולמספר שבועות אתם עלולים להרגיש יותר חולשה ועייפות ושקשה יותר לקדם דברים ולכן זהו זמן טוב לקדם דברים מאחורי הקלעים ובשקט. עם כניסתו של מאדים למזל שלכם החל מה 28 ליוני, תחזרו במלוא האון שלכם לעשיה ותהיו ממוקדים במטרות כמו שאתם יודעים. נסיגת ונוס גם כן ב 13 למאי, מצביע על חשבון נפש שלכם בנוגע ליחסים עם חברים, קרובים וגם מול האחים שלכם.


 
21.4-20.5
שור
    חודש מאי מתחיל אצלכם כאשר כוכב אוראנוס הקשור למהפכות נמצא בין השמש לכוכב מרקורי מה שאומר שיש כאן אנרגיה יצירתית ומחשבתית שיכולה להועיל לכם למנף שינוים ומהפכות בחייכם האישיים. יחד עם זאת עם ניקח בחשבון את נסיגת כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם במזל תאומים ובבית הכספים שלכם, נראה שהתחום המרכזי שבו תתמקדו בליצור מהפכה הוא התחום הפיננסי ולמצוא דרכי פעולה חדשים ולהעז לצאת מאזור הנוחות שלכם ולמצוא דרכי השתכרות חדשים. מכיוון שוונוס שולטת גם על מזל מאזניים מלבד המזל שלכם, צפו גם ללא מעט תהפוכות בנושא זוגיות במיוחד למי שיש כבר מערכות יחסים זוגית. הפנויים שביניכם עשויים להרגיש צורך לשנות דפוסים ביחסים שלהם על מנת שהיחסים יצליחו יותר.


 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ויתכן ותחושו שיש פחות שליטה על הנעשה בחייכם במיוחד שב 13 למאי יכנס לנסיגה כוכב ונוס הנמצא במזלכם, מזל תאומים. נסיגת ונוס עלול לתת לכם תחושה שיש יותר בלבול ואי בהירות ביחסים שלכם ובעיקר יותר כובד. קשה לכם יותר לפלרטט כמו שאתם יודעים ואצל חלק מכם שנמצאים במערכת יחסים זוגית ורומנטית יש תחושה שהדברים לא זורמים כמו שזה היה עד עכשיו וצריך לבחון את היחסים מחדש. יחסים עם בסיס איתן המעוניינים ביחסים באמת, יוכלו לעבור תקופה זו בשלום אך כנראה שידרשו שינויים ביחסים להתאים לתקופה זו. כמון כן נסיגת הכוכבים פלוטו, צדק ושבתאי גם כן החל מאמצע מאי יכולים להצביע על אתגרים בתחום הפיננסי כמו קושי לקבל הלוואות מגופים פיננסיים.

 
 
22.6-22.7

סרטן
    נסיגת כוכב ונוס, השולטת אצלכם על נושאים של בית משפחה, חברים ועניינים חברתיים מצביעים על צורך בשדרוג רציני. הריחוק מחברים או קבוצות שהשתייכתם אליהם בתקופת הקורונה גרמה לכם לחשוב לא מעט וזה יתחזק החל ממחצית חודש מאי עם נסיגת ונוס מה שיכול לגרום לפרידה או צורך למצוא חברים חדשים או לפחות לשדרג את היחסים ולהתאים אותם למי שהנכם היום. חזרתו של כוכב שבתאי מאוחר יותר למזל גדי ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם בנסיגה והצטרפותו צדק ופלוטו בנסיגה אף הם לאותו בית מצביע על חודש מאוד מאתגר בנושא זוגיות וגם שיתופי פעולה. חשוב שתבחנו את היחסים שלכם לפני שתקפצו למסקנות פזיזות או להתרחקות מאותם גורמים.

 
23.7-22.8

אריה
    השמש, שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל שור ובבית הקריירה וההצלחה שלכם כעת ביחד עם מרקורי וכוכב אוראנוס מצביעים על תקופה מאוד יצירתית עם רעיונות גדולים ומאוד פרקטיים שיכולים לקדם אתכם מאוד מאוחר יותר. יחד עם זאת כוכב ונוס, שליט בית הקריירה שלכם הנמצא בתאומים ויכנס לנסיגה מה 13 למאי עלול להצביע על אתגרים ביחסים עם גורמים הקשורים לקריירה שלכם או על קושי ב תזרים מזומנים בשבועות הקרובים. ונוס, הנמצאת במזל תאומים ותכנס לנסיגה כמו שנאמר כבר ב 13 למאי מצביע על תקופה מאתגרת עם חברים או בתחום החברתי או עם ארגונים וקבוצות שאתם קשורים אליהם. נראה שאין כל כך מצב רוח לחגוג גם כשאפשר כרגע. עם בני זוג ושותפים למיניהם יש מתח ביחסים וקשה יותר לתקשר בצורה נעימה וזורמת.

 
23.8-22.9

בתולה
    ונוס הנמצאת בבית הקריירה וההצלחה שלכם מוסיפה קלילות וזרימה לכם וליחסים עם גרומים הקשורים לקריירה שלכם. יחד עם זאת החל מה 13 למאי תכנס אותה ונסו לנסיגה ותקשה על אותה זרימה וקלילות ותאלצו לבחון את היחסים עם אותם גורמים הקשורים לקריירה שלכם ולאופן שאתם יוצרים קשרים בחייכם במיוחד עם נוצר קשר רומנטי כלשהו. כמו כן הכוכבים מאדים ושבתאי בבית העבודה שלכם מקשה עליכם ודורש מכם המון סבלנות ויצירתיות מחשבתית על מנת שדברים יתחילו לזרום שוב מחדש בדרך החיובית. אל תתנו לעצבים להוליך אתכם. הדבר החיובי כרגע עבורכם הוא דווקא הצורך להתאוורר במידת האפשר, במיוחד בטבע גם אם אתם לא נמנים תמיד עם חסידי טיולים רגליים בטבע.

 
23.9-23.10
מאזניים
    שליטת המזל שלכם, ונוס נכנסת לנסיגה החל מה 13 למאי אך הרגשת הנסיגה תורגש כבר כמה ימים לפני כן. נסיגת ונוס במזל תאומים תהיה משמעותית עבורכם בכל הנוגע למערכות יחסים ולנושאים כספיים ותורגש עד יולי. בתקופה זו מערכות היחסים שלכם עלולים להרגיש תקוע ואתם תהרהרו עליהם ותבחנו אותם מכל מיני זוויות. מערכות יחסים בעיקר רומנטיות, שלא מבוססות על יסודות מוצקים מספיק ולא משרתים אתכם או את הצד השני עלולות להסתיים. יחד עם זאת מערכות יחסים יציבות וחזקות יעברו שדרוג כדי להתעלות לשלב גבוה יותר. כך גם עניינים כספיים וכל מה שקשור לנושאים של חו"ל. עם נסיגת 3 כוכבים דומיננטיים בבית המשפחה והבית צפו גם שם להרבה מאוד שדרוג וטרנספורמציה בענייני בית ומשפחה החל מאמצע מאי.
 
 
24.10-21.11
עקרב
   ונוס, הנמצאת במזל תאומים כעת ובבית כספי הזולת שלכם בין היתר ובבית הטבעי שלכם יכנס החל מה 13 למאי לנסיגה מה שאומר שיש חשיבות להתנהלות נכונה כבר עכשיו עם כספים של הזולת. משום שוונוס שולטת גם על בית הזוגיות והשותפויות שלכם יתכנו יותר אתגרים במיוחד על רקע כלכלי עם בני זוג ושותפים ובמערכות יחסים מול אותם גורמים. זמן טוב לבחון את אותם קשרים ויחסים ולאמץ דרכי גישה מתאימים יותר. קשרים שלא ניתן לשנות יותר עלולים להגיע לקיצם. במידה ויש צורך בחלוקה של רכוש או כספים בין השותפים מומלץ להמתין עד ל יולי במידת האפשר. בחודשים הקרובים יתכנו פחות נסיעות ולימודים ותחושת תקיעות עם חברים.


 

 

22.11-21.12

קשת 
    השמש, מרקורי וכוכב אוראנוס הנמצאים כעת בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל שור מאפשר לכם יותר יצירתיות בולטות ורעיונות יוצא דופן תוך שמירה על גוון מעשי ותכליתי מה שיכול לקשם אתכם מקצועית. יחד עם זאת מכיוון שוונוס, שליטת בית העבודה שלכם תיכנס לנסיגה החל מאמצע מאי, חלק מהפרויקטים והיוזמות והשותפויות עלולות להתעכב בהמשך. חשוב שלא תתנו לזה לערער אתכם ואת היחסים עם גורמים מקצועיים ותגלו סבלנות. ונוס הנמצאת בבית הזוגיות שלכם, ואשר נכנסת לנסיגה כמו שנאמר כבר יכולה לגרום לכם או לבן או בת הזוג הרהורים על האופן שבו היחסים מתנהלים ורצון לשנות את מה שלא משרת את אחד או שני הצדדים וצורך למצוא דגם של זוגיות שמתאימה למי שאתם היום.

 
22.12-20.1
גדי
     כוכב שבתאי שנכנס לאחרונה למזל דלי יחזור למזל שלכם מזל גדי לגיחה נוספת ביולי אך פלוטו וצדק יהיו בנסיגה במזלכם לאחר מספר חודשים ויגרמו לכם להתחבר שוב למוקדי הכוח שלכם ולשנות את מה שאל משרת אתכם יותר או לפעול ממקום אחר ולשקול עשיה חדשה בחייכם הפרטיים. השמש, מרקורי וכוכב אוראנוס הנמצאים בבית היצירה שלכם ובמזל שור יטיב במיוחד עם היוצרים והאמנים שביניכם או עם מי שקשורים בעבודה עם ילדים. התקשורת עם ילדיכם עוברת שינוי לטובה בשבועות הקרובים. נסיגת ונוס בבית העבודה שלכם החל מה 13 למאי, מצביע על שינוי בקשרים עם חברים לעבודה או אנשים שעבודים אצלכם ועל צורך להתנהל באופן שונה עם גורמים מקצועיים.

 
21.1-18.2
 
דלי
 
    כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם מוסיף לכם אנרגיה יצירתית ומקוריות. יחד עם זאת כוכב שבתאי הנמצא אף הוא בתחילת המזל משקף דרישה ליישום של דברים בצורה ישרה ואתית ועם הרבה השקעה והתמדה מה שיכול לכבות אתל חלק מכם את הניצוץ היצירתי. ביולי כוכב שבתאי יחזור למזל גדי למספר חודשים ותרגישו הקלה משמעותית. השמש, מרקורי ושליט המזל שלכם כוכב אוראנוס הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל שור ממקד כעת את תשומת ליבכם, לפחות לשבועות הקרובים לבית שלכם לבני הבית ולסביבה הקרובה שלכם. לאמנים וליוצרם שביניכם שעובדים מהבית צפויה עדנה והצלחה מקצועית מפתיעה בשבועות הקרובים.


 
19.2-20.3
 דגים
   ונוס הנמצאת כעת בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל תאומים, תיכנס לנסיגה החל מה 13 למאי אך הרגישים מבניכם יוכלו כבר בתחילת מאי להרגיש את הנסיגה. מה שאומר שהקשרים עם בני הבית והמשפחה וקרובים עלולה להתערער או להרגיש לכם שמשהו כבר לא עובד או זורם כמו שהיה עד עכשיו. זה הזמן לבחון את היחסים עם בני הבית והמשפחה ולשנות את האופן שהם מתנהלים בשבועות הקרובים. עם השמש, מרקורי וכוכב אוראנוס בבית הקשורים לנושאים של לימודים וידע זה הזמן ללמוד נושא חדש הקשור לאמנות או מה שמסקרן אתכם בשבועות הקרובים. חברתית השפעתכם מתרחבת ואתם בולטים. עם כנסית מאדים למזל דגים החל מ 13 למאי תוכלו להתגייס לנושא ציבורי או חברתי ולקדם אותו כמו שרק אתם יודעים.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים