דף הבית
אודותיי
יעוץ וטיפול
רפואת תדרים
תחזיות
מאמרים
קורסים וסדנאות
ממליצים
מדיה
פורומים
צור קשר


 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  - מאי 2019

מאת דניאל רועה

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק שלכם.

לקביעת ייעוץ אישי וכולל או ייעוץ ממוקד וקצר בתשלום הנותן מענה לשאלות שלכם בלבד צרו קשר ב 050-7726622לקבלת התחזית ותכנים אחרים לחצו על הלינק הבא

21.3-20.4
טלה

 עם הימצאותו של כוכב מאדים, שליט המזל שלכם במזל תאומים ובזווית מאתגרת לכוכב צדק בקשת וגם כוכב מרקורי הנמצא במזל טלה בזווית מאותגרת לפלוטו חשוב להגיד שמערכת העצבים שלכם מאוד מתוחה במיוחד על הכביש ואתם ממש חייבים לנהוג במשנה זהירות ולהימנע מתקריות עם נהגים אחרים. כמו כן הנטייה שלכם להיכנס למאבקים אידאולוגיים גדול יותר החודש ולכן פשוט הימנעו מלהיכנס למאבקים ולוויכוחים שלא משרתים אתכם ועלולים לסבך אתכם. בתחום הפיננסי מצבכם טוב יותר ואתם מגלים יצירתיות גדולה אך חשוב להימנע מלנהוג באימפולסיביות עם כספים. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי חודש פורה ויצירתי.

 
21.4-20.5
שור
    הימצאותו של השמש במזל שור ובקרבת כוכב אוראנוס אף הוא במזל שור מאפשר לכם לעשות מהפכות בתחום הכספי ולפעול ביצירתיות. עם כניסתם של מרקורי וונוס אף הם למזל שור החודש כל החשיבה וההסתכלות הופכת למעשית וחומרית יותר. היכולת למשוך תשומת לב ויכולת המשיכה שלכם מתחזקים. קשרים חדשים נוצרים על בסיס כלכלי ועסקי אך גם בהיבט הרומנטי. אתם מקיפים את עצמכם יותר באנשים יפים והמשיכה לחפצי נוי ולאסתטיקה מתחזקת. האימפולסיביות בנושאים כספיים גדלה ויש לנקות ביותר זהירות בהחלטות חשובות. ביחסים יתכנו יותר מאבקים ואי יציבות לקראת תחילת חודש מאי. 
 
21.5-21.6
תאומים 
    
כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם, מזל תאומים מוסיף הרבה אנרגיה מנטאלית ועצבית במיוחד כשהוא מקבל תמיכה מכוכב תאומים הנמצא במזל טלה. יחד עם זאת בכל מה שנוגע לבני זוג, שותפים או אנשים שלא תמיד חושבים כמוכם עלולים להיווצר מאבקי כוחות שעלולים להוביל למעשים אלימים. חשוב שתגלו סבלנות ופתיחות ולא תכפו את דעותיכם על אחרים או במקביל גם לא תתלהטו מאנשים חסרי סבלנות או גסי רוח. בתחום הקריירה אתם חשים פחות יציבות ובהירות וחשוב שתלמדו להיות סבלניים עד שהערפל יתפוגג ולא תיגררו אחרי מידע שגוי או מוטה כי כושר השיפוט שלכם לא במיטבו וזה עלול לפגוע במעמדכם.
 
22.6-22.7

סרטן
    בתחום המקצועי אתם ממשיכים ליהנות משפע הצעות מקצועיות. יחד עם זאת יש נטייה ליותר מאבקים או פעילות מאחורי גבכם. יתכן שעל פני השטח עושים כאילו מקבלים את דעותיכם אך מאחורי גבכם מתנהלים אחרת ולא ממש תומכים בכם. כניסת כוכב מאדים למזל שלכם, מזל סרטן החל מה 16 למאי יוסיף לכם הרבה יותר אנרגיה ויחבר אתכם לרצון ולתחושות הבטן שלכם וליותר תעוזה בעשייה. השמש, שליט בית הכספים שלכם הנמצא במזל שור וקרוב לכוכב אוראנוס אף הוא במזל שור עשוי להצביע על עשיה מרובה ומהפכה בתחום הכספי אצלכם או חיבור לארגונים או קבוצות שיכולים לעזור לכם להתקדם כלכלית.

 
23.7-22.8

אריה
    השמש, שליט המזל שלכם הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל שור ביחד עם כוכב אוראנוס מצביעים על רצון לשדרג את מעמדכם הכלכלי והציבורי וגם על הרבה יצירתיות ויכולת חיבור והובלה של אנשים בחודש הקרוב ואף יותר מזה. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה תקופה מאוד דינמית עם מלא רעיונות ועשייה. יחד עם זאת לא כולם צפויים או יכולים לקבל את הרעיונות החדשניים שלכם וזה עלול ליצור הרבה כעס אצלכם. אנא היו סבלניים, כעס לא יעזור כרגע אלא יוביל רק ליותר התנגדות. בעבודה יש צורך להתחדש ולבנות דברים לטווח ארוך יותר.

 
23.8-22.9

בתולה
    בכללי, ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם במהלך החודש הזה עשוי להטיב עמכם. כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל תאומים מחזק את הצד המנטלי וחקרני שלכם ויכול להביא הרבה רעיונות חדשים בתחום החברתי. יחד עם זאת הימצאותו של מאדים מול כוכב צדק במזל קשת עלול להצביע על קושי לקבל דעות של אחרים או התנגדות מצד של אנשים יותר עממיים המתנגדים למהלכים מתוחכמים. הבית והמשפחה אף הם עלולים להקשות עליכם במיוחד אם אתם תזניחו את הבית והמשפחה או מתוך פחד שתסתבכו. כלכלית יש לנהוג במשנה זהירות במיוחד עם כספם של אחרים.

 
23.9-23.10
מאזניים
    ונוס אמנם נמצאת בבית הזוגיות שלכם אך הימצאותה במזל טלה ובזווית דיס הרמונית לכוכבים שבתאי ופלוטו כבר בשבוע הראשון של חודש מאי עלול להצביע על תקופה מטלטלת ואפילו מדכאה שבה יש תחושה של יותר בדידות וצורך לשחרר את הרצון לשלוט על בני זוג ושותפים אחרים. הימצאותו של השמש במזל שור ובבית כספי הזולת אצלכם מצביע על תקופה טובה יחסית בתחום הכספי שעשוי להשתפר עוד עם כניסת ונוס לבית כספי הזולת ולמזל שור. בכל הנוגע לחו"ל יש להיזהר במיוחד בשבוע הראשון של חודש מאי במיוחד אם אתם נוסעים לחו"ל או שיש לכם קשרים עם גורמים בחו"ל.
 
24.10-21.11
עקרב
   השמש וכוכב אוראנוס הנמצאים בבית השותפויות שלכם עלול למשוך לחייכם אנשים יוצאי דופן, מקוריים ויצירתיים אך גם עם ראש לא תמיד הכי יציב. בזוגיות אוראנוס מצביע על תקופה מטלטלת אך עם כניסת ונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולמזל שור שבו הוא שולט המצב ישתפר מאוד ורוב הזמן צפוי יותר שקט ורוגע ביחסים. הימצאותו של כוכב צדק בנסיגה ובמזל קשת מול כוכב מאדים הנמצא בבית כספי הזולת אצלכם ובמזל תאומים עלול להצביע על אי הבנות ואי הסכמות בכל הנוגע להסכמים כספיים ואפשרות למאבקים כולל מאבקים משפטיים. חשוב שתתייעצו ולא תגררו למאבקים אלא תמתינו לפחות לשבוע השני של מאי כדי לפעול. 

 

22.11-21.12

קשת 
    הימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם אמנם מטיב אך הימצאותו במצב של נסיגה ומול כוכב מאדים במזל תאומים ובבית המקושר גם ליריבויות גלויות עלול להצביע, לפחות בשבוע הראשון של מאי על תקופה יותר מתוחה ואפילו אלימה לפחות מילולית. חשוב שלא תיגררו למאבקים ולוויכוחים חסרי טעם במיוחד עם שותפים ובני זוג בתקופה זו ותדחו כל דיון משפטי לפחות לשבוע השני של חודש מאי. השמש וכוכב אוראנוס הנמצאים בבית העבודה שלכם מצביע על תקופה מאוד יצירתית וחיבור לכישרונות העסקיים והפיננסיים שלכם וגם לחושים שלכם. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה תקופה טובה אך תדרשו יותר סבלנות ויכולת התמדה.

 
22.12-20.1
גדי
     כוכב שבתאי ופלוטו הנמצאים בנסיגה במזל שלכם, מזל גדי מצביעים על תקופה של חשבון נפש משמעותי ועל צורך להתבונן על ההישגים שלכם לאחרונה. מסגרות נוקשות מדי או לא מוסריות עלולות לעבור טלטלות על מנת להתיישר עם מה שנכון ומדויק יותר עבורכם. ההישגים והשאפתנות אמורים להתאזן עם ערכים משפחתיים ואיזון בחיים שלכם אם זה לא מה שקורה. חשוב שתלמדו שוב להזין את עצמכם עם מה שעושה לכם טוב בלב ולא רק לאגו שלכם. בעבודה יתכנו יותר מאבקים על רעיונות שאתם מנסים לקדם. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה תקופה טובה החודש  עם הימצאותם של השמש ואוראנוס בבית היצירה שלכם.
 
21.1-18.2
 
דלי
 
    השמש וכוכב אוראנוס, שליט המזל שלכם הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל שור עשויים לכוון את הפוקוס שלכם החודש סביב ענייני הבית והמשפחה ולחבר אתכם לגוף ולצרכים הפיזיים שלכם שאולי הזנחתם לאחרונה. כמו כן זהו זמן טוב לשדרג את הבית ואת סביבת המגורים שלכם. כוכב מאדים הנמצא במזל תאומים שהוא יסוד אוויר כמו המזל שלכם ובבית היצירה שלכם מטיב עמכם אמנם אך ממול נמצא כוכב צדק שיכול לסבך את מה שאתם יוצרים או לאלץ אתכם להיכנס פנימה ולהתחבר לרצונות העמוקים שלכם. היחסים עם ילדיכם עלולים להתאפיין ביותר מאבקים במיוחד על רקע רעיוני.

 
19.2-20.3
 דגים
   כוכב צדק שהטיב עמכם בתחום הקריירה ועזר לכם לשפר את מעמדכם המקצועי יעמוד כבר בתחילת החודש מול כוכב מאדים הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם מה שיכול להעיד על קושי ומאבקים מול המשפחה או בני הבית בעיקר מול סמכויות. הצורך לאזן בין הבית והמשפחה יגדל ועלול להביא התנגדות מבית. כמו כן כוכב צדק הנמצא בנסיגה בבית הקריירה והמעמד שלכם יצור זווית מאתגרת לכוכב נפטון, שליט המזל שלכם במזל דגים מה שאומר שכושר השיפוט שלכם יאותגר בהדרגה יותר מתמיד בשבועות הקרובים. לסטודנטים שביניכם צפויה תקופה טובה ויצירתית כאשר יכולת ההתמדה והחוזק המנטלי שלכם מתגבר.

 

 

 

 

 

 

[Top]

לייבסיטי - בניית אתרים